Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


П`ятниця, 22.02.2019, 10:57

П`ятниця, 22.02.2019, 10:57

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

З 2015 року призовний вік в Україні здійснюватиметься з 20 років, а термін служби в армії складатиме 1,5 роки. Про це минулої суботи заявив секретар РНБО Олександр Турчинов, коментуючи рішення про відновлення призову. "Ми не можемо в умовах фактичного ведення війни обмежитися одним роком призову. Наші громадяни будуть призиватися на 1.5 роки. Виключення будуть для тих, хто на момент призову вже матиме вищу освіту. Такі громадяни будуть проходити службу протягом одного року", - зазначив він. ... Читати далі »

Переглядів: 1351 | Додав: Правознавець | Дата: 22.12.2014

Перша хвиля часткової мобілізації розпочнеться з 20 січня 2015 року. Про це заявив секретар РНБО Олександр Турчинов за підсумками засідання РНБО. За його словами, Радою нацбезпеки ухвалено рішення провести три хвилі мобілізації у наступному році. ... Читати далі »

Переглядів: 575 | Додав: Правознавець | Дата: 22.12.2014

Нарешті збулось. Цей історичний факт ввійде в історію України як реальний тентатив побудови справжньої європейської країни через проведення реформи юстиції на принципах демократії. По суті цей законопроект визначає перш за все правові та організаційні засади проведення спеціальної перевірки суддів судів загальної юрисдикції. Зокрема він закріплює норму звільнення з посад осіб, які виносили рішення, спрямовані на обмеження конституційних прав і свобод громадян, зокрема на участь у мирних зібраннях або у зв'язку з участю у мирних зібраннях, зниження рівня корупції в системі судів загальної юрисдикції. ... Читати далі »

Переглядів: 828 | Додав: Адміністратор | Дата: 09.04.2014

Верховна Рада внесла зміни до Кримінально-виконавчого кодексу України в частині адаптації правового статусу засудженого до європейських стандартів. Відтак засуджені мають право мати при собі персональні комп’ютери, мобільні телефони тощо. За цей Закон (реєстраційний номер 4525) сьогодні, 8 квітня, на засіданні ВР з другої спроби проголосувало 237 народних депутатів. Закон конкретизує права засуджених на працю, відпочинок, пенсійне забезпечення, гуманне ставлення. Зокрема, зміни, що вносяться до Кримінально-виконавчого кодексу, забороняють безпідставно переривати сон засуджених у нічний час, зокрема суто для того, щоб перевірити наявність засуджених. ... Читати далі »

Переглядів: 644 | Додав: Адміністратор | Дата: 09.04.2014

 
З 30 квітня авіакомпанія Wizz Air планує відкрити рейси зі Львова до Валенсії, Риму, Тель-Авіву, Неаполя, Барселони та Кутаїсі. Ще один авіарейс бюджетний авіаперевізник планує відкрити з Києва до Ларнаки (Кіпр).
 
Окрім цього, авіакомпанія вирішила знизити ціни на квитки і призупинити низку рейсів з Донецька. З 30 квітня Wizz Air скасовує рейси з Донецька до Риму, Мілану, Ларнаки, Будапешту і Дортмунда. Пасажири скасованих рейсів отримають компенсацію. Таке рішення компанія прийняла у зв'язку зі зміною попиту на авіаперельоти в Україні, пише Інтерфакс-Україна. ... Читати далі »
Переглядів: 764 | Додав: Правознавець | Дата: 20.03.2014Закон про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян» (№3879), який Верховна Рада прийняла в цілому 17 січня, посилює регулювання діяльності громадських організацій в Україні. Закон вносить зміни до закону «Про громадські об'єднання» - зокрема, вводиться поняття «громадське об'єднання, що виконує функції іноземного агента». «Громадське об'єднання вважається таким, що виконує функції іноземного агента, якщо для забезпечення своєї діяльності отримує грошові кошти або майно від іноземних держав, їх державних органів, неурядових організації інших держав, міжнародних неурядових організацій, іноземних громадян, осіб без громадянства або уповноважених ними осіб, що отримують грошові кошти чи інше майно від вказаних джерел (далі -  іноземні джерела), а також  бере участь, в тому числі в інтересах іноземних джерел, в політичній діяльності на території України», - йдеться у новоприйнятому законі. ... Читати далі »

Переглядів: 736 | Додав: Правознавець | Дата: 16.01.2014 | Коментарі (0)Верховна рада проголосувала руками за Держбюджет на 2014 рік. За законопроект №3000 проголосували 249 народних депутатів. Нагадаємо, в середу бюджетний комітет провів засідання для розгляду поправок до законопроекту №3000, запропонованих депутатами Ради і парламентськими фракціями. 13 січня Геллер заявив про те, що депутати внесли понад 3 тис пропозицій щодо зміни держбюджету на 2014 рік на загальну суму 750 млрд гривень. Нагадаємо, доходи загального фонду держбюджету передбачені на рівні 347,5 млрд гривень, витрати - 401,1 млрд гривень, дефіцит - 53,5 млрд гривень; доходи спеціального фонду держбюджету - 44,9 млрд гривень, витрати - 46,2 млрд гривень, дефіцит - 6 млрд гривень. ... Читати далі »

Переглядів: 667 | Додав: Адміністратор | Дата: 16.01.2014Фото сайту:pivnich.info

Верховна Рада прийняла в першому читанні урядовий законопроект № 1197-1 про створення в Україні "системи пробації”. Про що йде мова? Мова йде абсолютно не про світову судову практику щодо доведення об'єктивних доказів судді про причетність або непричетність підозрюваного у скоєнні ним злочину, а про закон персонального характеру, суть якого полягає у виді кримінального покарання без позбавлення або обмеження волі злочинця за мірою його рівня відповідальності! Отже тепер, якщо особа є при кермі держави, або просто "відповідальною” і скоїла злочин, то кримінальної відповідальності вона не понесе аж ніяк і ні з-за будь-яких умов. Ось що приховувалось у законопроект № 1197-1. Щож, розглянемо все ретельно. Оскільки мова йде про "пробацію”, то слід перш за все зрозуміти що таке пробація. Латинське слово «рrobatio» в перекладі на українську мову означає «доказ». Тому слово «probatio» в юридичному сенсі демонструє наявність певних юридичних фактів з яких можна зробити висновок про існування чи не існування підстав для підозри особи або її причентості чи не причетності до скоєння нею злочину. ... Читати далі »

Переглядів: 1034 | Додав: Правознавець | Дата: 11.10.2013Фото сайту: geografica.net.ua

Середній річний дохід пересічних громадян України становить менше ніж 5 тисяч доларів, що вказує на те, що максимальний місячний дохід громадян не перевищує 400 доларів.

До таких висновків дійшов Швейцарський банк Credit Suisse, який після проведення моніторингу, встановив, що українці є найбіднішим народом серед всіх народів Європи. Вийнятком є Молдова та Білорусь. Ці дані підтверджуються також у Global Wealth Report за 2013 і в інших банківсько-страхових груп, серед яких і компанія Allianz у яких зазначається, що такий річний дохід є в десять разів меншим, ніж у середньому в світі. ... Читати далі »

Переглядів: 702 | Додав: Правознавець | Дата: 11.10.2013Валентин Наливайченко

Генпрокуратура перевіряє факт розголошення державної таємниці екс-главою СБУ, членом фракції УДАР Валентином Наливайченком. Про це в інтерв'ю газеті Сегодня повідомив перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін: "За заявою народних депутатів зареєстроване кримінальне провадження про розголошення державної таємниці колишнім головою СБУ Наливайченком. Поки що мова йде про розголошення секретних відомостей і передачі конфіденційних даних, що є власністю держави", - заявив він. ... Читати далі »

Переглядів: 703 | Додав: Адміністратор | Дата: 06.09.2013Фото сайту: vesti.ua

"Регіонали" вирішили встановити чіткі технічні рекомендації з дотримання забарвлення і пропорцій прапора, а також порядок його вивішування. У Раді вирішили встановити чіткі технічні рекомендації з дотримання забарвлення і пропорцій Державного Прапора України, а також порядок його вивішування. Відповідний документ зареєстрував у стінах парламенту депутат від ПР Ігор Молотко. Відповідно до законопроекту, Державним прапором пропонується вважати прямокутне полотнище, яке складається з двох рівних за шириною горизонтально розташованих смуг: нижньої - колір жовтий хром, верхній - колір берлінської глазурі, із співвідношенням ширини прапора до його довжини 2:3. ... Читати далі »

Переглядів: 798 | Додав: Адміністратор | Дата: 31.08.2013Документальний фільм "Жінка-банкомат", який розповідає про українок, які змушені працювати в Італії, щоб утримувати своїх дітей та матерів. Фільм — власне виробництво телеканалу "1+1". Щоб привернути увагу перехожих до проблеми заробітчан, канал біля свого офісу розмістив аплікацію-імідж в стилі арт-проектів Бенксі. Героїнями документальної стрічки стали жінки з Львівщини, Івано-Франківщини та Київщини. Всі вони виховують дітей без чоловіків, лише в однієї чоловік живе в їхньому будинку і чекає, поки дружина покличе його до себе. ... Читати далі »
Переглядів: 1017 | Додав: Адміністратор | Дата: 27.08.2013


Працівники карного розшуку МВС Чернівецької області затримали громадянина Італії, який майже два роки розшукувався італійськими органами правопорядку за контрабанду і торгівлю людьми.

Як повідомили в СЗГ УМВС України в Чернівецькій області, затримали зловмисника в ході проведення оперативно-профілактичних заходів у взаємодії з територіальними підрозділами Держприкордонної та міграційної служб, пише LB.ua. ... Читати далі »
Переглядів: 810 | Додав: Адміністратор | Дата: 27.08.201327 серпня 2013 р.
ПРЕСОВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Світовий Конґрес Українців засуджує погрози Росії
 
26 серпня 2013 року Президент Світового Конґресу Українців Евген Чолій надіслав лист до Елмара Брока, Голови комітету Європейського парламенту із закордонних справ, у якому схвалив вчасну позачергову зустріч комітету, призначену на 28 серпня 2013 року, а також засудив погрози Росії, направлені на перешкоду передбаченого підписання Угоди про асоціацію між ЄС і Україною, як погрози проти суверенітету України та Європейського Союзу. ... Читати далі »
Переглядів: 726 | Додав: Адміністратор | Дата: 27.08.2013 | Коментарі (0)


X Світовий Конґрес Українців відбувся 20-22 серпня 2013 р. у Львові, Україна, з участю 208 делегатів із 27 країн світу. До делегатів долучилося 350 гостей, які приїхали з різних країн світу, включно з багатьох областей України, щоби брати участь у нарадах і ознайомитися з працею СКУ.

Х Світовий Конґрес Українців уможливив учасникам ділитися успіхами, обмінятися думками і опрацювати плани для дальшої консолідації 20-мільйонної діаспори. Крім делегатів, на конґресі були присутні представники владних структур України та лідери опозиції. ... Читати далі »

Переглядів: 794 | Додав: Адміністратор | Дата: 27.08.2013

1 2 3 ... 8 9 »

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2019