Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Вівторок, 20.02.2018, 04:47

Вівторок, 20.02.2018, 04:47

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2011 » Листопад » 6 » Громадяни України тепер можуть ввозити безмитно товари на 2.000 євро
19:34
Громадяни України тепер можуть ввозити безмитно товари на 2.000 євро
 
Верховна Рада України збільшила неоподатковувану максимальну сумарну вартість товарів з 0,2 тис. до 2 тис. євро, що ввозяться в ручній поклажі або в супроводжуваному багажі один раз в 10 днів. В цілому за відповідний законопроект № 8130-д проголосувало 270 депутатів при мінімально необхідних 226. 
 
Даний документ передбачає внесення змін Митний кодекс. Також ВРУ скоротила з 20% до 10% загальне мито, що нараховується на обсяги товарів, що перевищують норму безмитного ввезення.
 
Відповідно до закону, у разі ввезення товарів на суму понад 10 тис. євро застосовуються повні ставки мита. Письмовому декларуванню з поданням митної декларації підлягають товари, сумарна вартість яких перевищує 10 тис. євро.
 
Закон також передбачає низку нововведень у сфері митного оформлення, зокрема: право декларанта на здійснення митного оформлення товарів у будь-якому митному органі, проведення митного оформлення протягом 4 годин з моменту подання митної декларації, персональну відповідальність посадових осіб митниці за неправомірні затримки митного оформлення, використання однієї декларації для здійснення різних митних формальностей, право декларанта задекларувати товари до моменту їх прибуття в Україну, звільнення декларанта від відповідальності за ненавмисні помилки.
 
Крім цього, нова редакція Митного кодексу передбачає можливість надання суб'єктам зовнішньоекономічної діяльності статусу уповноваженого оператора економічної діяльності.
 
Джерело: http://news.ub.ua
 
Переглядів: 601 | Додав: Правознавець | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018