Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Четвер, 22.03.2018, 22:27

Четвер, 22.03.2018, 22:27

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2013 » Січень » 9 » Імміграція: в Росії це вже засвоїли. Коли ж це зрозуміють в Україні?!
19:44
Імміграція: в Росії це вже засвоїли. Коли ж це зрозуміють в Україні?!
 
Нелегали в країні - це загроза нацбезпеці
У ці дні в Росії відбувається жваве громадське обговорення необхідності посилення міграційного законодавства та безпеки. Багато хто вважає, що існуючі закони в країні досить м'які в цій сфері і абсолютно неприйнятні, а міграція на сьогоднішній день стає щораз більшою загрозою для національної безпеки. Про це у статті "Міграція як головна загроза національної безпеки Росії» пише журналіст газети «Військовий огляд». Так, на думку автора, неконтрольована міграція з південних країн може призвести до того, що до нинішніх 10-15 млн. робочим місцям для низькокваліфікованих мігрантів додадуться ще 25 млн. таких робочих місць. В результаті мігранти складуть до половини економічно активного населення РФ.
 
Курс на «індустріалізацію-2", інноваційний розвиток Росії в такій ситуації буде просто провалено. Цифри, що відображають сформовану на ринку праці ситуацію, констатує автор, страшні. Так, вже 18% громадян Росії повідомляють про реальну конкуренцію на ринку праці з боку мігрантів (серед низькокваліфікованої молоді та людей старшого віку - 25%).
 
Культурні наслідки масової міграції не менш небезпечні, ніж економічні, зазначає журналіст. Міграція «розмиває» російську культуру, створюючи цілу низку проблем вже не тільки традиційно російських, але і у «мусульманських» регіонах Російської Федерації. У Москві вже є класи, де діти мігрантів становлять значну частину учнів, такі класи з'являються і в інших регіонах. Ці діти погано знають російську мову або взагалі не володіють державною мовою! Фактично вже повним ходом йде процес формування замкнутих етнічних анклавів. Значне зростання числа мігрантів у Росії веде до падіння загального рівня освіти і культури. До цього варто додати і катастрофічний рівень падіння рівня освіти російської молоді, через «оптимізації» системи освіти. Зрозуміло, що унеможливить ніякі прориви в економіці.
 
Керівник Приволзького центру регіональних і етнічних і релігійних досліджень Російського інституту стратегічних досліджень Раїс Сулейманов робить вельми сумний висновок: «Росія абсолютно реально може опинитися в ситуації Західної Європи, де ніякої інтеграції мігрантів уже немає, а йде процес заміщення населення з насадженням привнесених радикальних релігійних переконань під ідеєю толерантності, давно перетворилася на ідеологію диктатури меншості над більшістю».
 
Нагадаємо, нещодавно президент РФ Володимир Путін у посланні Федеральним зборам заявив про необхідність істотного посилення міграційної політики найближчим часом. Путін запропонував скасувати з 2015 р. можливість в'їзду до Росії за внутрішніми паспортами для громадян усіх іноземних держав, включаючи країни СНД.
 
Mігрантiв не треба боятися, ними треба вміти керувати
 
Розглянемо ситуацію в Україні. За останні 12 років в Україну з країн Азії та Африки в'їхало 8 млн. мігрантів через відплив за кордон 8 млн. українців на заробітки, щоб врятувати власні родини. Переважна більшість з них нелегали. Ключове завдання уряду сьогодні повинне бути спрямоване на створення цивілізованого ринку праці і забезпечення економіки України українсьою кваліфікованою робочою силою!
 
З політично-економічних причин, які створились в Україні протягом останніх 20 років українці щодня покидають Україну і виїжджають за кордон. А це люди з вищою освітою та професійно підготовлені! Водночас на місця українців в Україну приїжджають люди з низькою кваліфікацією, які абсолютно не володіють державною мовою, а з огляду на відсутність сильного імміграційного законодавства — встановлюють свої правила і "качають” українцям свої права та насаджують свою культуру і релігію.
 
Замість того, щоб навести належний порядок та встановити чіткий контроль за міграційними потоками в Україні — уряд так і нічого не робить. Якщо залучати іноземних фахівців, то потрібно це робити по найбільш дефіцитним професіям. Причому не на шкоду тим нашим людям і робочим місцям на які вони претендують.
 
Крім того, важливо не допускати негативних проявів з боку мігрантів, включаючи формування анклавів з числа іноземних громадян. Українське законодавство поки що не повною мірою відповідає цим завданням і тим змінам, які відбуваються. Тому уряд України повинен кардинальним чином змінити управління міграційними процесами. В Росії це вже завсоїли, - коли ж зрозуміють це в Україні?!
 
Переглядів: 545 | Додав: Правознавець | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018