Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Середа, 21.02.2018, 23:51

Середа, 21.02.2018, 23:51

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2013 » Січень » 23 » Хочеш музику? - Плати!
12:34
Хочеш музику? - Плати!
 
Фото сайту: inpress.ua
У цілому цивілізованому світі інтелектуальна власність завжди була захищена законом, а в Україні це поняття ще потребує доопрацювань і розуміння з боку суспільства. Кафе, бари, ресторани і особливо дискотеки щодня публічно транслюють авторські пісні різних авторів не сплачуючи при цьому ні копієчки, або ж просто мізер. В Італії, на відміну від України, існує один єдиний орган ще від 1882 року. Називається він SIAE. По суті зібрані кошти мають отримувати автори пісень. Однак до музичних авторів чи навіть виконавців гроші в Україні йдуть дуже довгою дорогою - через руки тих, хто має, вибив або/та підкупив собі "офіційне" право збирати т. зв. "роялті".
 
Що таке SIAE? SIAE є опорою захисту авторів і видавців, а також для всіх тих, хто працює в індустрії розваг. Цей орган видає тисячі ліцензій на використання кожного одного твору і таким чином полегшує одержання ліцензійних платежів від користувачів і захищає роботу авторів. Автори, видавці та інші правовласники в Італії мають реальний захист своїх робіт, а от в Україні все це ще на плаву - толерується. SIAE представлена ​​в Італії через свої 9 регіональних відділів, 13 місцевих відділів, має 34 офіційні філії та близько 600 агентів, які наглядають за дотриманням авторських прав по цілій території Італії. Повноваження в них майже як і в поліцейських, правда лиш у сфері санкцій. Вони є всюди і особливо на дискотеках - ред.
 
В Україні ж натомість існує аж 5 ПРИВАТНИХ організацій-конкурентів, які мають законне право ходити і вимагати у бізнесу і навіть держустанов сплати роялті. Але куди гроші йдуть далі, невідомо. Закладів в Україні, де звучить музика, мільйони, а сума роялті вимірюється мільярдами. У Державній службі інтелектуальної власності запевняють, що будуть платити всі, «після певної боротьби на ринку».

Чи означає це, що з українських громадських закладів зникне музика? «Не можу сказати, зникне чи ні, але на іміджі країни ця проблема відбивається», - говорить представник Асоціації музичної індустрії України Ігнат Бережний.
 
Джерело: Вільна преса
 
Переглядів: 554 | Додав: Правознавець | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018