Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Четвер, 22.02.2018, 00:00

Четвер, 22.02.2018, 00:00

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Травень » 18 » Коли особисті інтереси переважають національні: запуск системи 112 відкладається
07:53
Коли особисті інтереси переважають національні: запуск системи 112 відкладається
 
Номер телефону екстреної допомоги в ЄС
Підписаний 12 квітня 2012 року між МНС та компанією "HP" договір про систему екстреної допомоги 112 вже не дійсний і від нього відмовилися. Впровадження Системи-112 відкладено на невизначений термін, так як угода між МНС і американською компанією Hewlett Packard по реалізації програми є недійсним. Про це повідомляє прес-служба МНС з посиланням на заяву голови Комітету конкурсних торгів Олега Ціцака. За словами чиновника, МНС усвідомлювала, що запровадити в Україні систему екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером буде не просто, особливо, якщо враховувати юридичні та технічні особливості, а також тимчасові рамки і масштаби проекту.
 
«Враховуючи відсутність подібних проектів в нашій країні за останні 20 років, українське законодавство і правила проведення державних закупівель виявилися недосконалими в даному напрямку. Крім того, додатково до підписаної угоди, необхідно було укласти близько 20 додатків до неї:
 
- кошторису витрат як в цілому, так і по кожному етапу;
- календарний план реалізації проекту специфікацію по кожному етапу і кожній системі і т.д.
 
Протягом 5 днів МНС та НР зробити це не змогли. Та форма участі інтегратора в проекті, який регламентує українське законодавство, не спрацювала б. Тому ми домовилися не продовжувати роботу за даним контрактом в подальшому і відмовитися від нього», - заявив Олег Ціцака.
 
 
 
Переглядів: 510 | Додав: Правознавець | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018