Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Вівторок, 20.03.2018, 07:12

Вівторок, 20.03.2018, 07:12

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2013 » Квітень » 1 » Луценко: "Інтелектуалам і громадським активістам час виходити з інтернет-окопів"
15:07
Луценко: "Інтелектуалам і громадським активістам час виходити з інтернет-окопів"
 
За гратами екс-міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко

Що буде закладено в політичний грунт України у 2013 році, таким і буде жниво на виборах президента 2015-го і пізніше. Про це в інтерв'ю "Газеті по-українськи" сказав ув'язнений екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко. "Українські демократичні сили мають чотири стратегічні завдання на 2013 рік. Мета номер один - добитися підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Це цивілізаційний вибір, який визначить долю України. Ні в якому разі не можна розглядати цей процес як особистий успіх або поразкy Януковича. Йому якраз євроінтеграція потрібна, як голому медаль. Повернення в європейський дім треба всій Україні, критично виснаженій і економічно, і духовно після 400-річного блукання в Ординський пустелі", - зазначив він.


За його словами, друге завдання - перемога на виборах київського міського голови. "Лідерам опозиції потрібно домовитися і об'єднатися навколо потужного спільного кандидата. Також дуже важливо, щоб опозиційні партії підтримали відомих своєю громадянською діяльністю незалежних кандидатів до Київради. Столичний мер-демократ і міст між опозиційними партіями та громадянським суспільством - критично важлива умова майбутньої перемоги 2015 року. Якщо цього не буде зроблено, а ми вже бачимо парад амбіцій різних претендентів на столичний престол, нинішня опозиція втратить перспективу і відімре, як неандертальці, яких частково витіснили, частково з'їли понад договороздатним істоти", - додав Луценко.

Третє завдання - домогтися технічного забезпечення персонального голосування у парламенті. "Тільки за цієї умови опозиція буде частиною політичної системи. Добре, що її лідери усвідомлюють це і відстоюють парламентаризм в Україні. Вони повинні стояти до перемоги. Відступ в цьому питанні - це крок у стійло або камери".
 
Четверте - почати процес розвитку широкого надпартійного демократичного руху. В умовах, коли парламентські опозиційні партії де-факто перетворилися в машини з просування свого лідера на посаду президента, інтелектуалам і громадським активістам середнього класу час виходити з інтернет-окопів і об'єднуватися. Історія вчить, що для авторитарної влади самодіяльність страшніше самого радикального інакомислення. Ідеологічні основи руху прекрасно сформульовані в маніфесті 1 грудня. Тож пора переходити до конкретних організаційних кроків. Не під чергового лідера, не під вибори 2015 року, а для відродження потужного ідеологічного національно-демократичного процесу в Україні", - зазначив Луценко.
 
Джерело: Gazeta.ua
 
Переглядів: 493 | Додав: Адміністратор | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018