Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Четвер, 22.02.2018, 00:00

Четвер, 22.02.2018, 00:00

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Вересень » 28 » Міністр ВСУ Захарченко некомпетентий, а ВРУ не адекватна до ситуації в країні
09:07
Міністр ВСУ Захарченко некомпетентий, а ВРУ не адекватна до ситуації в країні
 
Працівник приватної безпеки Фото: opintoluotsi.fi
Безтурботливість і байдужість компетентних державних органів України по відношенню до своїх громадян не тільки вражає, а й обурює. Якщо б такі були пильними до вимог сьогодення, то з певністю певні трагічні події можна було б оминути і нераз. Дивує також і відсутність реакції на трагедію з боку профспілки даної категорії працівників та Української федерації професіоналів безпеки (УФПБ). Про що йде мова? 26 вересня 2012 року в київському ТРЦ "Караван" що знаходиться на вул. Луговій, 12 грабіжник застрелив трьох працівників приватної безпеки і важко поранив ще одного. Захистити себе вони не могли так як мова йде про працівників приватної неозброєної безпеки (охорони), а отже таким працівникам заборонено мати при собі під час виконання службових обов'язків холодну, травматичну або вогнепальну зброю. Дзвінок про подію надійшов до центрального оперативного відділу 102 близько 15:04 за київським часом. За попередньою інформацією відомо, один з працівників приватної безпеки побачив, як один відвідувач ТРЦ викрав з вітрини флешку. Відповідно працівник попросив відразу цю людину пройти в кімнату для охорони, де в той час перебували три інші колеги по роботі.
 
Вчора на прес-конференції міністр внутрішніх справ України В. Захарченко прокоментував даний трагічний випадок і, зверніть увагу, вказав на "помилку" охоронців з ТРЦ "Караван": "Аж тепер МВС підвищить вимоги до підготовки співробітників приватних неозброєних та озброєних охоронних фірм" - зазначив міністр і додав "на мій погляд, у першу чергу потрібно вести розмову про кваліфіковану підготову охоронців і про чіткі законодавчі норми, які регулюють їх дії та компетенції. Працівник приватної безпеки/охорони повинен знати, що він повинен робити, коли затримує правопорушника". Тепер, за словами міністра, в міністерстві буде створена спеціальна експертна група для надання відповідних напрацювань уряду для внесення їх на розгляд Верховної Ради.
 
Щож стосується самої трагедії, то тут Захарченко cправді перевершив самого себе і виявив свою повну некомпетентність підкресливши, що під час затримання чоловіка в торгово-розважальному центрі "Караван" у Києві (зверніть увагу на його слова): "охоронці допустили велику помилку, спочатку зажадали викласти на стіл вміст кишень замість того, щоб обшукати його і вилучити предмети, які він міг застосувати проти них"!!! Співробітники міліції в цій ситуації діяли б саме таким чином".
 
Погодитись з міністром можна лише з останньою фразою: "Співробітники міліції в цій ситуації діяли б саме таким чином", бо тут мова йде про виключно компетенції закраплені законодавчо на працівників правоохоронного органу. Натомість аж ніяк не можна погодитись з позицією Захарченка, який абсолютно не відреагував критично на те, що працівники приватної безпеки/охорони "зажадали в затриманого викласти на стіл вміст кишень та не здійснили обшук і не вилучили предмети, які він міг застосувати проти них".
 
Тут панові міністрові слід сказати наступне:
 
- міністр ВС будь якої країни є 1-ою особою на національному рівні, яка відповідає за безпеку громадян.
 
- у 2009 році МВС пом'якшило вимоги до освіти для керівників приватних охоронних підприємств і протягом 21 року незалежності України не впорядкувало на законодавчому рівні права та обов'язки працівників та приватних охоронних фірм як озброєних так і не озброєних та не прийнято закону про "Приватну детективну діяльність".
 
- в цілому ЄС та західному світі приватна служба безпеки/охорони як озброєна нак і неозброєна не є правоохоронним органом, а лише ПРИВАТНОЮ ОХОРОНОЮ/ПРИВАТНОЮ СЛУЖБОЮ БЕЗПЕКИ і не може виконувати функції працівників міліції (чи поліції в майбутньому, якщо в Україні така колись появиться за суттю а не за назвою), адже на таких вони не покладені і не можуть бути покладені, а отже, ПРИВАТНА ОХОРОНА НЕ МАЄ ПРАВА ЗДІЙСНЮВАТИ ОБШУК чи ВИМАГАТИ ВІД ПРАВОПОРУШНИКА ВИКЛАСТИ З КИШЕНЬ ВКРАДЕНУ РІЧ НА СТІЛ! Це відноситься виключно до компетенції правоохоронних органів. За таку легковажність за чинним законодавством країн-членів ЄС працівників приватної охорони притягується до кримінальної відповідальності!
 
Якщо говорити про помилку, то працівник приватної безпеки/охорони має право затримати правопорушника лише в той момент, коли він ПЕРЕСІК КАСИ не оплативши набуту річ/продукт, оскільки перебуваючи в магазині/супермаркеті особа є в праві поставити собі набуту річ де бажає, проте прийшовши на касу повинна її оплатити. Відразу після затримання особи, працівник безпеки/охорони повинен ЛАСКАВО попросити у неї (затриманої особи) фіскальний чек і лише при його (чека) відсутності повинен попросити касира, що він/вона викликала директора магазину. Лише після цього затриманого (у супроводі директора магазину) слід запросити пройти у призначене адміністрацією магазину/супермаркету місце. Зайшовши у призначене місце, працівник безпеки/охорони повинен пояснити особі причину її затримання і вказати на відсутність чека та конкретно вкрадену річ. В момент затримання правопорушник має право не викладати вкрадену річ на стіл чи вивертати кишені і ні в якому разі не може бути обшуканим працівником служби приватної безпеки/охорони. Якщо особа визнала вину і має гроші, то має право оплатити вкрадену річ. В такому разі вона має право звернутись на касу і її оплатити. В протилежному випадку працівник приватної безпеки/охорони, або директор магазину/ТЦ повинні негайно викликати міліцію і при складенні нею протоколу написати на правопорушника відповідну скаргу (заяву) після чого у відповідності до норм КПК затриманого заарештують.
 
- обшук в жодному разі не може бути здійснений працівником приватної безпеки/охорони. Цим як і складенням протоколу займаються лише працівники міліції, оскільки лише МІЛІЦІЯ є правоохоронним органом!
 
- на приватні фірми безпеки/охорони не поширюється законодавство про міліцію.
 
- на сьогоднішній день в Україні не існує закону "Про приватну охорону та детективну діяльність”.
 
- МВС діє поза рамками вільного ринку і не хоче конкурентів ДСО!
 
Читайте також: Громадський порядок та безпеку в Італії гарантуватимуть тепер і українці - http://italawguide.at.ua/news/gromadskyj_porjadok_ta_bezpeku_v_italiji_garantuvatymut_teper_i_ukrajintsi/2011-10-14-293
 
Переглядів: 567 | Додав: Правознавець | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018