Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Четвер, 22.02.2018, 00:04

Четвер, 22.02.2018, 00:04

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2013 » Квітень » 27 » МВС оприлюднило остаточне посвідчення водія України типу ЄС
11:56
МВС оприлюднило остаточне посвідчення водія України типу ЄС


Фото сайту sai.gov.ua
19 січня 2013 року набрала чинності Європейська Директива № 2006/126/CE у відповідності до якої у всіх країнах ЄС запроваджується єдине європейське посвідчення водія, яке є міжнародним документом дійсним для всіх країн ЄС.
 
Україна, яка має намір стати членом цієї Організації теж пристосувалась до її вимог і ввела аналогічне посвідчення водія з технологічними та іншими даними. З цієї нагоди Департамент ДАІ МВС України проінформував автолюбителів, про набуття чинності Постанови Кабінету Міністрів України від 13 березня 2013 № 185 про «Деякі питання виконання Закону України« Про Єдиний державний демографічний реєстр і документах, що підтверджують особу або її спеціальний статус», передає прес-служба Департаменту ДАІ МВС України. За інформацією прес-служби, також даними законодавчим актом було встановлено наступні терміни дії та новe посвідчення водія України типу ЄС:

- На право керування транспортними засобами категорії А, А1, В і В1, оформлено та видано після набрання чинності цією постановою - протягом двадцяти років з дати їх видачі,

- Інших категорій - протягом десяти років з зазначеної дати.

Такі посвідчення підлягають обміну в установленому порядку. Документи, видані до набуття чинності цієї постанови, діють протягом строку, на який вони були видані.

До введення та видачі документів, зразки бланків яких затверджені цією постановою, документи оформлюються з використанням бланків попередніх зразків ", - йдеться в повідомленні.

Зміни у законодавстві щодо термінів дії посвідчення водія

Департамент ДАІ МВС України інформує автолюбителів, про набрання чинності Постанови Кабінету Міністрів України від 13 березня 2013 року №185 про «Деякі питання виконання Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують особу чи її спеціальний статус».

Цією Постановою затверджені єдині зразки бланків документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи, у тому числі й посвідчення водія. Визначено порядок централізованого оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення зазначених документів.

Також даним законодавчим актом був встановлені наступні строки дії для посвідчення водія:

- на право керування транспортними засобами категорії А, А1, В та В1, оформлені і видані після набрання чинності цією постановою - протягом двадцяти років з дати їх видачі,

- інших категорій - протягом десяти років із зазначеної дати.

Такі посвідчення підлягають обміну в установленому порядку. Документи, видані до набрання чинності цією постановою, є чинними протягом строку, на який їх було видано. До запровадження і видачі документів, зразки бланків яких затверджені цією постановою, документи оформлюються з використанням бланків попередніх зразків.Фото ДАІ України sai.gov.ua


Фото ДАІ України sai.gov.ua
 
 
Переглядів: 950 | Додав: Адміністратор | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018