Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Неділя, 18.02.2018, 18:42

Неділя, 18.02.2018, 18:42

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Серпень » 15 » "Мовний" закон: вже через 3 місяці всі телеканали стануть російськомовними!
11:16
"Мовний" закон: вже через 3 місяці всі телеканали стануть російськомовними!
 
МИ за рідну українську мову?
Фото: charter97.org
Чомусь вже так є історично, що ми українці на відміну від всіх інших європейських націй не вміємо відстояти свої права та інтереси і навіть...мову. В нас забрали вже все, а ми і не реагуємо, мовчимо, ховаємось. Головне, щоб нас особисто не чіпали, а якою мовою завтра будуть спілкуватись наші діти і в якій країні ми будемо жити - це питання релативне. Боляче про це писати, але факт є і залишається фактом. А тим часом невігласи активно вже впроваджують новий, хоч і антиконституційний, але вдало пропіанінений закон. Саме так Національна рада з питань телебачення і радіомовлення вже через 3 місяці скасує в бланку ліцензії графу «мова». Зміни пов'язані з набранням чинності закону «Про основи державної мовної політики». Про це повідомив голова Нацради Володимир Манжосов.
 
Манжосов підкреслив, що Нацрада буде виконувати цей закон і в тримісячний термін має намір привести ліцензійну діяльність телекомпаній у відповідність з його вимогами. «Ми зараз вивчаємо те, що повинні зробити з цього приводу і які будуть наші дії. Чи буде це рішення Національної ради, або просто наказ голови. Але, як ми розуміємо, згідно з цим законом буде скасовано в бланку ліцензії графа про мови. Крім того, ця норма буде скасована в заявних документах», - сказав він.

Також регулятор має намір запропонувати телекомпаніям переоформити ліцензію у тримісячний термін. «Ми повідомимо всі телекомпанії про те, що така норма є. І протягом трьох місяців це буде зроблено безкоштовно. Далі, якщо ми правильно розуміємо закон, переоформлення проходитиме по звичайній формі і компанії будуть платити нарахування», - зазначив Володимир Манжосов. Крім цього він додав, що телекомпанії з цього приводу до Нацради ще не зверталися.

Зате керуючий партнер юридичної компанії Jurimex Юрій Крайняк зазначає, що закон про мови передбачає тотальне переоформлення ліцензій на мовлення на підставі, передбаченим законом "Про телерадіомовлення". На думку пана Крайняка, зникнення української мови з українським теле-і радіоефіру «швидше за все стане питанням часу».

Нагадаємо, закон «Про основи державної мовної політики» був прийнятий у Верховній Раді України 3 липня 2012 року. Законопроект пропіанінили в редакції першого читання незважаючи на те, що до нього було подано понад 1000 поправок і все ще тривало їх розгляд в комітеті, про що після погоджувальної ради заявляв журналістам Володимир Литвин. Крім того, голосування за закон відбувалося з порушенням норм регламенту, про що заявили представники опозиції. При цьому, фракція Литвина у повному складі проголосувала за мовний законопроект! Голова Верховної Ради Володимир Литвин після публічного концерту і вистав, все ж таки підписав цей закон 31 липня, а Віктор Янукович - 8 серпня.
 
 
Переглядів: 592 | Додав: Адміністратор | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018