Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Неділя, 18.02.2018, 18:55

Неділя, 18.02.2018, 18:55

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2013 » Січень » 23 » Олег Панькевич ініціюватиме парламентські слухання з проблем трудової міграції
11:46
Олег Панькевич ініціюватиме парламентські слухання з проблем трудової міграції
 
п. Олег Панькевич Фото: svoboda.org.ua
Народний депутат України від Всеукраїнського об'єднання "Свобода", заступник голови парламентського комітету з питань євроінтеграції Олег Панькевич ініціюватиме у Верховній Раді проведення комітетських та парламентських слухань щодо проблем української трудової міграції. Про це він повідомив учасникам Міжнародного скайп-форуму українських трудових мігрантів. Учасники Міжнародного скайп-форуму українських трудових мігрантів, а це зокрема представники українських громадських організацій з Португалії, Іспанії, Італії, Чехії, висловили підтримку ініціативи Олега Панькевича щодо створення у Верховній Раді України підкомітету з питань трудової міграції.
 
"У найвищому законодавчому органі країни мусить бути структура, котра як мінімум цікавиться справами 5 млн. громадян України за кордоном та 10 млн. членів їхніх родин в Україні, – зазначів координатор Міжнародного скайп-форуму, голова Асоціації українців у Португалії "Собор" Олег Гуцько. – Трудова міграція є чи не найбільшим і найстабільнішим інвестором української економіки, переказуючи щороку в Україну близько 20 млрд. євро".
 
Представники українських громад в європейських країнах зазначили, що готові інформаційно сприяти роботі такого підкомітету і бути його неформальними представниками в країнах Західної Європи, а також брати активну участь в обговоренні всіх законопроектів, які стосуються заробітчан. Вони також попросили Олега Панькевича звернути увагу на нову ініціативу Кабінету Міністрів України, а саме на законопроект "Про зовнішню трудову міграцію", та представляти й захищати інтереси трудових мігрантів під час розгляду цього документа. "Цей законопроект ще не є зареєстрований у Верховній Раді України, але піврічний досвід роботи над ним дає підстави сумніватися, що Кабмін врахує всі важливі зауваження до цього законопроекту з боку трудової міграції", – зазначили учасники скайп-форуму.
 
Олег Панькевич пообіцяв обов'язково враховувати позицію представників трудових мігрантів під час розгляду законопроектів, які їх стосуються.
 
Учасниками Міжнародного скайп-форуму є: координатор Міжнародного скайп-форуму, голова Асоціації українців у Португалії "Собор" Олег Гуцько, голова Християнського руху українців в Португалії Іван Онищук, голова української громадської правозахисної організації в Італії "Оберіг" (Венеція-Местре) Юрій Журавель, представник асоціації "Джерело світу" (Португалія) Борис Кучерас, голова асоціації "Надія" (Брешія, Італія) Ольга Вдовиченко, голова Організації української діаспори "Колос" (Гранада, Іспанія) Алла Юрченко, голова Асоціації українців регіону Мурсія (Іспанія) Лариса Пономаренко, голова Асоціації українців Ірландії Олександр Яворський, громадський діяч, історик (Мадрид, Іспанія) Лариса Ратич, голова Конгресу українців Латвії Ольга Берга, голова Спілки українців (Алгарве, Португалія) Ігор Курбеляк, голова Української асоціації "Оберіг" (регіон Кантабрія, Іспанія) Марія Курницька, голова Асоціації "Культурно-освітній центр "Дивосвіт" (Алькоркон, Мадрид, Іспанія) Оксана Горін, директор суботньої школи "Ерудит" (Прага,Чехія) Марія Гаврилюк.
 
 
Переглядів: 462 | Додав: Правознавець | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018