Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


П`ятниця, 23.03.2018, 00:29

П`ятниця, 23.03.2018, 00:29

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2013 » Серпень » 31 » Провладна партія вирішила змінити колір державного прапора України
08:46
Провладна партія вирішила змінити колір державного прапора України


Фото сайту: vesti.ua

"Регіонали" вирішили встановити чіткі технічні рекомендації з дотримання забарвлення і пропорцій прапора, а також порядок його вивішування. У Раді вирішили встановити чіткі технічні рекомендації з дотримання забарвлення і пропорцій Державного Прапора України, а також порядок його вивішування. Відповідний документ зареєстрував у стінах парламенту депутат від ПР Ігор Молотко. Відповідно до законопроекту, Державним прапором пропонується вважати прямокутне полотнище, яке складається з двох рівних за шириною горизонтально розташованих смуг: нижньої - колір жовтий хром, верхній - колір берлінської глазурі, із співвідношенням ширини прапора до його довжини 2:3.


Прапор України пропонується піднімати: на будівлях, де розміщуються органи влади України; на будівлях підприємств, установ та організацій, громадських об'єднань, а також житлових будинках - у дні державних свят і пам'ятних подій; на транспортних засобах президента, спікера прем'єра, а також голів диппредставництв, які знаходяться за кордоном; на суднах і повітряних суднах; на будівлях, де проходить голосування і референдум; на спортивних аренах під час змагань за участю національних збірних.

Державний Прапор України повинен бути в робочих кабінетах Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем'єр-міністра України, Голови Конституційного Суду України, Генерального прокурора України, Голови Національного банку України, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Голови Рахункової палати України, керівників центральних і місцевих органів виконавчої влади, голів обласних, районних, міських, районних у містах, селищних, сільських рад, голів дипломатичних представництв, консульських та інших офіційних установ України за кордоном.

Пропонується також встановити, що Прапор України повинен знаходитися з лівого боку будівлі (якщо стояти обличчям до фасаду) під час одночасного його підняття з іншими прапорами. При цьому інші прапори (якщо це не прапор іншої держави) не повинні перевищувати за розміром і знаходитися вище Державного Прапора України.

Також пропонується дозволити зображення Державного Прапора у декоративних цілях, але без прояву неповаги до нього.


Джерело: http://vesti.ua
Переглядів: 729 | Додав: Адміністратор | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018