Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Неділя, 18.02.2018, 18:50

Неділя, 18.02.2018, 18:50

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Червень » 13 » Реєстрація місця проживання та місця перебування фізичних осіб в Українi відміняється
19:35
Реєстрація місця проживання та місця перебування фізичних осіб в Українi відміняється
 
Президент України В. Янукович

Президент Віктор Янукович скористувався своїм правом вето до закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб в Українi". Про це повідомляє прес-служба Президента. Зокрема президент не підтримав ряд запропонованих в документі змін до закону "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні, особливо щодо додавання норм, якими вводиться реєстраційний облік місце проживання та місце перебування осіб в Українi. На думку Президента, в законі не визначено мету створення бази даних про населення, мети використання таких даних, а також не передбачено захисних механізмів, які попереджали б несанкціонований доступ до такої бази і зловживання інформацією.


Янукович вважає, що положення закону суперечать Конституції, оскільки вводиться збір, зберігання і використання інформації про особу без її згоди і створюється ризик втручання в особисте життя громадян.

Крім того, Президент проти введення обмежень для осіб, які звернулися за отриманням статусу біженця або додаткового захисту, а також проти норми, за якою батьки або інші законні представники новонародженого зобов'язані зареєструвати місце його проживання протягом місяця з дня державної реєстрації народження.

Янукович також наголосив на необхідності вдосконалити закон з метою усунення можливостей зловживань під час вирішення питань реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання осіб.

Як ми вже повідомляли раніше, 7 травня 2012 року ВРУ врегулювала введення реєстраційного обліку місця проживання та перебування фізичних осіб, проголосувавши за ухвалення законопроекту № 9289.
 
Переглядів: 530 | Додав: Адміністратор | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018