Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Четвер, 22.02.2018, 00:05

Четвер, 22.02.2018, 00:05

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Червень » 15 » Соціальна політика уряду України опинилась в остаточному тупику
15:24
Соціальна політика уряду України опинилась в остаточному тупику
 
Хоч гріха вкушу, а свого не лишу!
Фото: sleepexpert.ru
Розуміючи прекрасно що сучасна соціальна, правова та економічно-фінансова політика не лише шкодить Україні і наражає її щораз більше на реальний іммінентний дефодьт, а також те, що сучасна економічна криза вимагає від урядів всіх країн створення нових механізмів для протистояння кризі а також втечі "мізків" за кордон, уряд України зосередився на осінніх виборах, бажаючи заробити собі пару балів на простому, голому популізмі та псевдопатриотизмі. Тепер після мовної, центровою стала ринкова політика.  "Україні сьогодні недоцільно відкривати ринок праці для дешевої робочої сили з-за кордону, бо в першу чергу, потрібно подумати над тим, як захистити українського працівника" - про це заявив сьогодні віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко.
 
Що ж, політтехнологи попрацювали непогано, але було б краще, якщо б такі ініціативи мали не виключно політичний, а прагматичний зміст з реальними механізмами функціонування та були власністю урядовців. Але так не є, бо цей уряд - це уряд скоробагатьків та індиферентів до проблем держави, інтелектуальне зубожіння якого, на превеликий жаль, усвідомлюють не лише в Україні, а й далеко за кордоном. Єдиним винятком серед них можна назвати Порошенка, але, як кажуть: "один в полі не воїн"...
 
Щодо світового ринку праці, то "конкурентною перевагою України на світовому ринку повинна бути не дешева робоча сила, а високотехнологічна продукція" - заявив міністр соцполітики Тігіпко і додав: "окрім цього ми повинні думати над тим, як збільшити додану вартість в тих товарах і послугах, які ми продаємо". Звичайно, все це так, але чомусь міністр не навів жодних планів уряду щодо захисту прав працівників, їх соціальних гарантій та збільшення заробітної плати. Виготовлення високоякісної продукції має і відповідний кошт, тож слід починати саме з цього.

А тимчасом українська еміграція стає щораз молодшою і більш інтелектуальною, адже разом із заробітчанами країну все активніше покидає освідчена молодь. Чому? Покидає через відчуття незахищеності, через високий рівень побутової агресії і через відсутність соціальних гарантій та перспектив. Меритократія ніколи в Україні не була основою для знаходження місця праці. А незалежні профспілки і надалі ділять між собою сорочку та продовжують нарікати на існування ФПУ. Ось що твориться з державою коли при владі українофоби та дилетанти. Тому перш ніж говорити про розвиток, - у нього слід інвестувати!

Зупинити цей витік можуть лише кардинальні перетворення через зміну влади. До неї повинні прийти професіонали і їх діяльність має бути спрямована на добробут народу. "Працюючи на народ, - працюєш на себе!", але цієї істини в нас в Україні ще не збагнули...
 
Крім поліпшення політичної, правової та економічної ситуації потрібні й інші зміни - соціальні. Італія сьогодні прийняла дуже жорсткий антикорупційний закон. Натомість в нас в Україні боротьба з корупцією обмежується гучними словами та планами. Повинна відбутись кардинальна зміна в кращу сторону з дотриманням прав людини та громадянина. В державі повинні діяти правоохоронні, а не проавопорушні органи і кожен повинен жити і відповідати за законом. Лише тоді припинеться втеча за кордон, а жити і працювати в Україні - буде не лише мило, а й престижно!

Нас українців в світі, в порівнянні з іншими націями, люблять скрізь і поважають за нашу доброту та працьовитість. Ми активно проявляємо себе у політиці, спорті, бізнесі, культурі, музиці. Тому надіймося що настане колись такий час коли бути українцем в Україні буде не лише престижно, але й природньо.
 
Переглядів: 494 | Додав: Правознавець | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018