Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Вівторок, 20.02.2018, 04:57

Вівторок, 20.02.2018, 04:57

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Лютий » 18 » У Львові відчинила свої двері перша духовна порадня для українців мігрантів
22:05
У Львові відчинила свої двері перша духовна порадня для українців мігрантів
 
14 лютого 2012 року у місті Львові відчинила свої двері перша духовна порадня для українців мігрантів та їх родин. З благословення протосинкела Львівської архієпархії преосвященного владики Венедикта духовну опіку мігрантам на території Львівської Архиєпархії надаватиме отець Любомир Гладюк. В нашій Церкві розпочалося втілення задуму Блаженнішого Любомира Гузара – відкриття заробітчанських порадень, котрі підтримав Синоду єпископів УГКЦ, і вбачає у них важливу ланку духовної роботи у подоланні суспільних наслідків новітньої хвилі української міграції.
 
Що таке духовна порадня пояснює Ігор Лазоришин: «Українське слово "порадня" тлумачні словники сучасної української літературної мови не фіксують – здебільшого побутує запозичене "консультація". Однак це наше добре і мудре слово. Духовна порадня – форма спілкування, яка нагадує домашню церкву: тут і молитовне єднання, свідчення, відверта бесіда у родинній світлиці, де кожен відчуває себе рівним серед рівних та є водночас шукачем поради, і порадником для інших». Серед найбільш негативних наслідків заробітчанства – руйнування української родини, її християнських духовних цінностей. Яким має бути дім, щоб нам у ньому було добре? Чи добре нам дома? Чого бракує зболеній душі? На ці та багато інших питань спробуємо відповісти разом.
 
Наша перша зустріч в духовній порадні несла ознайомчий характер. Ми помолилися, коротенько розповіли про проблеми сучасного мігрантства, про перші кроки вирішення їх, ближче познайомилися з о. Любомиром Гладюком, який віднині опікуватиметься мігрантами та їх родинами. Приємно, що цей молодий священик, який тривалий час навчався в Італії і обізнаний з життям заробітчан, сповненний енергії, відкритий до спілкування та співпраці. Вже спільними зусиллями ми працювали над організаційними питаннями провадження березневої зустрічі мігрантів та нічної пішої прощі до Страдчу.
 
В подяці Господу закінчилося спілкування, яке має стати початком великого духовного єднання. Немає кордонів для Божої любові та рідності. Ви чуєте, мігранти-заробітчани, де б ви не були, в якому куточку світу – ми молимось за вас і за ваших рідних! Наша Церква робить все, щоб Ви повертались на свою духовну землю, у обійми української родини. Свідчення львів’янки Марії: Найцінніше - моя сім’я Мій п’ятирічний досвід перебування в Італії спонукав застановитися над тими поступовими змінами, що відбуваються у мисленні людей, які потрапили на заробітки в Італію з України. За кордоном наші люди перші місяці мислять по-українськи (тобто так, як сприймали життя в Україні), з часом, коли адаптуються, починають дивитися на нове оточення під іншим кутом зору. Зрозуміло - оцінки мислення багатьох людей є справою складною, так як кожна людина – особистість, з власною думкою, з особливим внутрішнім світом. Тож перебуваючи за кордоном, досить часто заробітчанин не чується щасливим, тому що виконує роботу не за фахом. І тому позитивні спогади знаходить в думках про минуле. Але минає час і наші думки змінюються, спокуса грішми стає сильнішою, з"являється небезпека стати узалежненими від них. Та неможливо заробити все. Подбаймо про свою родину. Саме мої рідні є для мене найціннішими, а не гроші, які я заробляю для них.
 
Отже, мій висновок такий: гроші є необхідністю, грошей ніколи не буває багато, неможливо заробити все! Але я мушу визнати, що для мене цінніше – моя сім’я і моя родина!!! На чужині живімо в молитві, це нам допоможе жити реальним сьогодні, полюбити його. А твердим, непохитним рішенням має для нас бути - якнайшвидше повернутися додому! Хтось сказав: "Людина має жити там, де народилася", тут можна посперечатися, але не можна не погодитись.
 
Заробітчанство: плюси і мінуси. У МХЦ ім. Дона Боско запрацювала мігрантська порадня
 
У празник Трьох Святителів в Молодіжному Християнському Центрі ім. Дона Боско УГКЦ, що на вулиці Ленкавського в Івано-Франківську, відчинила свої двері духовна мігрантська порадня – з благословення глави Пасторально-місійного відділу УГКЦ єпископа-помічника Київської архієпархії владики Йосифа (Міляна) референтура Івано-Франківської архієпархії УГКЦ та спільнота колишніх заробітчан Італії «П'єта» МХЦ ім. Дона Боско УГКЦ розважанням на тему «Заробітчанство: плюси і мінуси» та катехитичною наукою про духовні підвалини християнської родини, яку провадив референт у справах мігрантів та емігрантів Івано-Франківської архієпархії УГКЦ генеральний настоятель монастиря Місійного згромадження Святого апостола Андрія о. Йосафат (Мощич), вперше в Україні розпочали втілення одного з духовних проектів Церкви, спрямованих на вирішення проблеми реінтеграції мігрантів у суспільне життя...
 
Джерело: http://palomnyk.at.ua
 
Переглядів: 540 | Додав: Адміністратор | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018