Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Субота, 17.03.2018, 05:35

Субота, 17.03.2018, 05:35

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2013 » Жовтень » 11 » Українці і надалі залишаються найбіднішим народом Європи
14:49
Українці і надалі залишаються найбіднішим народом Європи


Фото сайту: geografica.net.ua

Середній річний дохід пересічних громадян України становить менше ніж 5 тисяч доларів, що вказує на те, що максимальний місячний дохід громадян не перевищує 400 доларів.

До таких висновків дійшов Швейцарський банк Credit Suisse, який після проведення моніторингу, встановив, що українці є найбіднішим народом серед всіх народів Європи. Вийнятком є Молдова та Білорусь. Ці дані підтверджуються також у Global Wealth Report за 2013 і в інших банківсько-страхових груп, серед яких і компанія Allianz у яких зазначається, що такий річний дохід є в десять разів меншим, ніж у середньому в світі.


У своєму вересневомузвіті компанія Allianz зазначила, щоу її списку Україна посіла 48 місце серед 52 країн. Середній обсяг фінансових активів (депозити, акції тощо) на одного українця в 2012 році склав всього-навсього 1303 євро.Проте в той сам час капітал ста найбагатших українців за 2013 рік збільшився до 55 млрд доларів.

Росіяни, що проживають у Москві, Санкт-Петербурзі та в Сибірі натомість є дещо багатшими за українців і тому Росію віднесли до числа країн з середнім річним доходом від 5 до 25 тисяч доларів. Поляки ще заможніші. Їхні річні доходи становлять від 25 до 100 тисяч доларів.

Найбагатшими народами світу залишаються американці, швейцарці, австралійці, норвежці, громадяни королівства Монако, люксембургці, шведи, французи, бельгійці, данці та сингапурці.

Переглядів: 637 | Додав: Правознавець | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018