Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Середа, 21.02.2018, 23:59

Середа, 21.02.2018, 23:59

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Жовтень » 4 » Українці нарешті матимуть біометричні паспорти
09:38
Українці нарешті матимуть біометричні паспорти
 
Fac-simile нового внутрішнього паспорта
громадянина України. Фото: news.topsto.net
Верховна Рада України кінець-кінців ввела біометричні паспорти в Україні. Закон було прийнято вчора 3 жовтня в другому читанні (законопроект № 10492 "Про Єдиний державний демографічний реєстр"), яким передбачається введення в Україні біометричних паспортів.  "За" проголосувало 233 народних депутати при мінімально необхідних 226. Згідно з документом, новий внутрішній паспорт громадянина України відповідає всім європейським та світовим вимогам, оскільки нарешті є документом, що засвідчує особу і підтверджує громадянство України на території країни. Тепер кожен громадянин України незалежно від віку зобов'язаний отримати паспорт громадянина України нового типу у встановленому законом порядку. Оформлення паспорта здійснюється всім особам, починаючи з народження і незалежно від віку. термін дії цього паспорту - 10 років.
 
Паспорт громадянина України виготовляється у формі картки, що містить безконтактний електронний носій інформації (chip). Оформлення та видача паспорта здійснюються головним розпорядником реєстру. Паспорт видається не пізніше, ніж через 30 днів з дня оформлення заяви-анкети на його отримання, або не пізніше, ніж через 10 робочих днів з дня оформлення заяви-анкети на його термінове отримання.
 
Натомість паспорт громадянина України для виїзду за кордон і надалі видаватиметься у формі книжечки у відповідності до міжнародних норм, правий форзац міститиме безконтактний електронний носій інформації (чіп), та складатиметься з м'якої обкладинки, 32 сторінок та сторінки даних. Законом визначається, що Єдиний державний демографічний реєстр - електронна інформаційно-телекомунікаційна система, призначена для зберігання, обробки та використання інформації про особу. Реєстр є функціонально єдиною системою, яка складається з Головного та резервного обчислювальних центрів і вузлів уповноважених суб'єктів.
 
Головний обчислювальний центр Реєстру забезпечує накопичення змін інформації в хронологічному порядку. Резервний обчислювальний центр Реєстру забезпечує надійність зберігання інформації центральної бази даних Реєстру шляхом дублювання інформації та відповідає вимогам закону України № 2297-VI/2010 про захист персональних даних. За внесення інформації до реєстру плата не стягуватиметься.
 
Джерело: Kommersant.ua
 
Переглядів: 478 | Додав: Правознавець | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018