Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Вівторок, 20.02.2018, 04:44

Вівторок, 20.02.2018, 04:44

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Липень » 9 » Українські податківці винайшли новий спосіб доїння...
18:42
Українські податківці винайшли новий спосіб доїння...
 
Моя ж міліція - мене і оббере... 
У цивілізованих демократичних країнах, громадяни у встановлений час подають свої декларації про доходи для того, щоб могти пізніше скористатись соціальними пільгами, мати певні фіскальні полегшення при купівлі медикаментів або при оплаті медогляду у спеціаліста чи для отримання відшкодування коштів від держави за понесені фінансові витрати у минулому році. В таких країнах "система" пристосована до вимог і необхідностей людини, натомість в Україні - є людина, яку добровільно-примусово зобов'язують задовільняти потреби "системи" не даючи їй в замін абсолютно нічого. Останньою винахідкою укрподатківців став новий спосіб доїння...грошей з усіх...і навіть з заробітчан.
 
За задумом податківців подавати декларації про доходи в Україні мали би всі без вийнятку громадяни України. Таку "благу акцію" для своїх земдяків ДПС України планує впровадити вже в наступному 2013 році. Наразі цю "блискавичну" ідею розглядає і обговорює уряд України. Важко є зпрогнозувати що саме нарадить "рада" можновладців, проте, з огляду на бажання поживи та наповнення власних банківських рахунків - врядче вона її не підтримає.
 
Самі фіскальники висувають на її захист досить, як на них, вагомий аргумент: "якщо буде затверджена система загального декларування, ми очікуємо збільшення надходжень від податку на доходи фізосіб рази в три". В такий спосіб прохання-наказ "проффесора" буде задоволено вщент. "Ми навіть підготували нову форму декларації, яка є спрощеною. Ми прагнемо до того, щоб декларація була проста, зрозуміла, і люди не витрачали багато часу на її заповнення", - повідомив нещодавно директор департаменту оподаткування фізичних осіб Державної податкової служби України (ДПС) В'ячеслав Бусарєв.
 
Згідно з бюджетним законом на поточний рік від податку на доходи фізосіб в "держскарбницю" має надійти близько 7,2 млрд. грн., а якщо ідея ДПС сподобається і уряду, то в бюджеті на 2013 рік доходів можна буде сміливо очікувати аж на 21,6 млрд. грн.
 
Таке "дбайливе ставлення і піклування" про добро "держави" зі сторони ДПС нагадує ніщо інше як старий радянський слоган "за родіну!", який, однак, є добре замаскованим особистим інтересом, оскільки в більшості випадків, податок на доходи отримуватимуть саме фіскальні агенти, а саме подання декларацій про доходи перетвориться на порожню формальність.
 
Період подання декларацій про доходи неодмінно збільшить навантаження на податкові органи, які, безперечно, зажадають розширення свого штату, а отже і бюджетних витрат на його утримання. Проте це не проблема, адже мова йде про 7 мільйонів громадян України, які (працюючи на розвиток економіки України за кордоном) вповні перекриють такі необхідності.
 
Наспраді є дуже боляче писати про таке хамство держслужбовців-мародерів, оскільки керівництво ДПС не має мінімального розуміння того що таке заробітки і що реально з тих "заробітків" залишається харобітчанам в руках і особливо в період цієї світової економічної кризи. Але нема що дивуватись, адже яке державне керівництво - такі і його органи.
 
По-суті. За задумом ДПС першими під око нагляду повинні потрапити саме багаті трудові мігранти. За даними НБУ, в минулому році вони перерахували на батьківщину 1,890 млрд. доларів, що складає більше 1% вітчизняного ВВП. У порівнянні з 2010 роком, зростання склало більше 21%. За підрахунками ДПС та НБУ, нелегально працюють за кордоном і, відповідно, не платять податків не менше половини наших "заробітчан". Тому на кордоні найбільшу "увагу" і "турботу" приділятимуть саме тим українським заробітчанам, які "засвітились" передаючи в Україну гроші через офіційні канали. Саме з їх доходів намагатимуться наповнити "держскарбницю" додатково близько 1,3 млрд. грн. Доречі, на доходи заробітчан "українська" влада зазіхає вже давно. Ще в далеому 2009 році саме з ініціативи екс прем'єр-міністра Юлії Тимошенко заробітчанам пропонували реєструватися в Україні платниками єдиного податку (з огляду на їх статус як "приватних підприємців") та сплачувати добровільно-примусово внески до пенсійного фонду заради "забезпечення собі у майбутньому пенсії". Абсурд, який може існувати лише за абсурдного уряду!
 
Ще одним додатковим джерелом наповнення "держскарбниці" мали би стати представники тіньового сектору зайнятості в Україні - репетитори, домашні робітниці, няні, сантехніки та інші фріленсери (вільні професіоністи). Внесення в декларацію повної, або часткової відсутності доходів навряд чи задовільнить наміри фінансистів. У ДПС же заявляють, що мають серйозний намір аналізувати ідентифікаційні коди громадян, вичислювати тих, і на основі акуратних детективних розслідувань матимуть всі "докази" для тих, хто довший час не декларував ніяких доходів, і з'ясовувати, за які кошти вони живуть.
 
Аналізуючи уважно нововведення Державної Податкової Служби України і Національного Банку України, варто зазначити, що їх намагання є абсолютно незаконними. Декларації про доходи, (у відповідності до чинних норм міжнародного податкового права), подаються працівниками у компетентні органи країни у якій вони здійснюють свою трудову діяльність. Вони являються дійсними виключно на її території. Окрім цього існує Конвенція між Урядом України і Урядом Італійської Республіки про уникнення подвійного оподаткування доходів і капіталу та попередження податкових ухилень. Її було ратифіковано Законом № 502-XIV 17 березня 1999 року. Дана конвенція набрала чинності 25.02.2003 року і діє сьогодні.
 
А на закінчення до уваги ДПС варто було б зазначити наступне.
 
1) У ЄС громадяни подають декларації для того, щоб могти отримати від держави певні пільги. В Україні натомість дбають лише про наповнення "держскарбниці". Більшість грошей туди зовсім не надходять і виводиться масово з України через оффшорні компанії як українські так і іноземні! Ось звідки слід починати роботу. Але так як податкова (фінансова) є лише міліцією, а не поліцією і по сьогоднішній день в Україні не існує подібного до "поліцеського" чи "жандармерії" законопроекту і про "фінансову поліцію" то й держмужі та криміналітет поводиться з нею як з непотребом. З другого боку і самим фіскальникам слід підтягнути свій професійний рівень і навчитись людських манер поведінки з громадянами.
 
2) Далі, якщо, кажімо, дохід найманого працівника, який має єдину зайнятість і річний дохід якого не перевищує 9.000 євро - повністю звільняється від оподаткування, оскільки відомість про його доходи надсилається телематично щомісяця бухгалтерами фірми у якій він працює як у "Соцзабез" так і у Державну Податкову Адміністрацію.
 
3) Гроші з поданих декларацій стягуються лише у тому випадку, якщо річний дохід перевищив визначений урядом держави стандартний соціальний річний дохід. Якщо дохід є меншим за річний соціальний, то відповідно громадянин має право на цілий ряд соціальних пільг!
 
Україна може бути державою, яка реально піклуватиметься про своїх громадян і ймовірно осінні вибори це доведуть, адже жити в Україні бандитів та повного безправ'я - це принизливо і повинно стимулювати нас українців до більш радикальних дій. Кращу якість життя треба виборювати, а не просто викрикати на площі "владу - геть!"
 
Переглядів: 519 | Додав: Правознавець | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018