Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Субота, 17.03.2018, 05:32

Субота, 17.03.2018, 05:32

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Лютий » 29 » Українській поліції та жандармерії - бути! Українській міліції - НІ!
10:29
Українській поліції та жандармерії - бути! Українській міліції - НІ!
 
Фото: Андрія Товстиженко, ZN.UA
За всі роки своєї діяльності українська міліція скомпроментувала себе в очах громадян, її репутація сьогодні дорівнює плінтусу, а тому як така не може більше продовжувати своє існування та діяльність. Її неефективність викликана низькою професійністю та моральністю, корупцією та жорстокістю. Українці впевнені, що проблеми в міліції — зовсім не через низькі зарплати. На думку більшості опитаних Соціологічною групою «Рейтинг», найбільше заважає українській міліції ефективно виконувати свої функції корупція (64%), недовіра населення (39%), низька моральність працівників міліції (39%), висока залежність від вищої влади (34%) і низький рівень підготовки кадрів (31%).
 
Дещо менше — низькі зарплати співробітників міліції (23%), висока залежність від політиків (22%), непрофесійне керівництво (20%), низький рівень взаємодії громадян з міліцією (20%), погане технічне оснащення (19%), неналежний контроль за міліцією з боку прокуратури та судів (18%), відсутність належного фінансування (17%), застаріле законодавство (14%), неналежний контроль громадян (14%) і занадто м'які закони, які залишають працівників міліції безкарними (10%).
 
Попри нещодавну заяву міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченка про те, що кожен четвертий міліціонер сьогодні готовий звільнитися через "соціальні проблеми”, реалія вказує на те, що знахабнілий міліцейський клан потребує негайної реформи на зразок грузинської. Майбутніми поліцейськими не можуть бути прогнилі системою працівники, а тому їх слід замінити. В рядах нової української поліції та жандармерії можуть і повинні залишитись лише так звані "білі ворони” які справді мають покликання до цього стану і готові працювати професійно, але не в силі побороти "систему". Тому реформа правоохоронних органів України — це крайня необхідність сьогодення для суспільства і нагода до нового професійного зросту у якості агентів поліції та жандармерії!
 
На думку більшості опитаних Соціологічною групою «Рейтинг», проблеми міліції не є новими: лише 8% вважають, що вони виникли за останні кілька років, тоді як 18% - за останні 5-10 років, 32% - за останні 10-20 років, 21% - ще за часів СРСР. Більше 80% опитаних зазначають, що українській міліції потрібні реформи, у т.ч. 51% - термінові.
 
Дане опитування, яке проводилося Соціологічною групою «Рейтинг» 16 — 24 грудня 2011 року через особисте формалізоване інтерв'ю з опитувальником (face to face) показало, що помилка репрезентативності дослідження (з імовірністю 0,95): для значень близьких до 50% похибка становить не більше 3,1%, для значень близьких до 30% - не більше 2,8%, для значень близьких до 10% - не більше 1,9%, для значень близьких до 5% - не більше 1,4%.
 
Ось ще один відеоматеріал про міліцію, який наочно підтверджує її як злочинний клан. Міліція контролює і покриває проституцію:
 
 
Українських міліціонерів замінить поліція та жандармерія
 
Народний депутат від Партії регіонів генерал-лейтенант Василь Грицак дотримав свого слова і, як обіцяв, - виконав сказане. Його ініціатива, яку також підтримала профспілка працівників ОВС України вже скоро стане реальністю: міліція у 2012 зникне назавжди разом зі своїм негативом, який вона заклала у серцях українців продовж свого існування ще з часів СРСР. До ЄВРО 2012 замість неї в Україні з'являться поліцейські і жандарми. У лютому три законопроекти про МВС, поліцію та жандармерію вже направили до Верховної Ради.
 
Розробники правоохоронної реформи запевняють, що "лише зміною вивіски не минеться!” Працівники МВС отримають нову форму, зарплату та суворіші вимоги до охочих працювати: "Ми повинні виховати того поліцейського, який не буде оббирати ні на дорогах, ні в райвідділку, не будуть влаштовуватись різні схеми поборів", - сказав нардеп Василь Грицак. Реформу правоохоронних органів розпочнуть із міністерства. МВС, окрім міліції, підпорядкують прикордонників, співробітників МНС, міграційну службу і внутрішні війська, які згодом стануть жандармами.
 
"Найголовніше питання поліції – це боротьба зі злочинністю і охорона громадського порядку, а жандармерія буде займатися в основному охороною громадського порядку і охороною важливих державних об'єктів", - пояснив Василь Грицак і додав: "українські поліцейські зароблятимуть більше – мінімальна зарплата стартуватиме від 3 тисяч гривень. Раз на 3 роки вони проходитимуть тестування на знання законів, фізичної та бойової готовності. Поліцейський знатиме іноземну мову та норми міжнародного приватного права”.
 
Відео про нову українську поліцію:
 
 
На допомогу українським поліцейським для проведення ЄВРО 2012 з ЄС приїдуть 150 іноземних поліцейських.
 
Для більш успішного проведення ЄВРО 2012 Україна запросила 150 поліцейських з країн, що братимуть участь в чемпіонаті. Про це нещодавно повідомив журналістам керівник місцевого організаційного комітету "Євро-2012 Україна" Маркіян Лубківський.
 
"Іноземні поліцейські були запрошені Міністерством внутрішніх справ України для того, щоб супроводжувати групи уболівальників на Євро, надавати їм допомогу, в разі виникнення якихось критичних ситуацій", - сказав Лубківський.
 
За словами глави комітету взаємодія між поліцейськими буде проводитися у співпраці з МВС України. Перебуваючи на території іноземної для них країни, іноземні поліцейські не можуть бути озброєними, а тому вони не будуть виконувати ті функції, які властиві їм у їхніх країнах, але будуть допомагати українській поліції в плані комунікації з уболівальниками.
 
До ЄВРО 2012 в Україні запрацює єдина служба порятунку - 112
 
Відео від Української Служби Порятунку:
 
 
Вулиці та дороги України стануть безпечнішими
 
Логотип УСП Фото: usp-ua.org
Окрім поліції та жандармерії допомогу громадянам надаватиме ВГО "Українська Служба Порятунку”. Українська Служба Порятунку (скорочена назва УСП) є всеукраїнською громадською організацією, діяльність якої формується на демократичних засадах, спрямованих на подальший розвиток демократичних процесів в Україні, наповнення їх реальним змістом у контексті формування якісно нової культури взаємодії державної влади і суспільства.
 
УСП здійснює свою діяльність відповідно до Конституції України, законів України: "Про об'єднання громадян", «Про національну безпеку України», «Про аварійно-рятувальні служби», «Про демократичний та цивільний контроль над воєнною організацією, та правоохоронними органами держави», «Про участь громадян в охороні громадського порядку та державного кордону», «Про охорону навколишнього природного середовища» шляхом залучення до статутної діяльності індивідуальних та колективних членів. Діяльність Української Служби Порятунку поширюється на всю територію України.
 
УСП має статус юридичної особи (з моменту державної реєстрації в установленому порядку), має відокремлене майно, укладає від свого імені угоди, набуває майнових і немайнових прав, несе обов`язки, може бути позивачем і відповідачем у суді, господарському та третейському суді. УСП має самостійний баланс, рахунки в установах банків, печатку, штампи, бланки зі своїм найменуванням, внутрішньо відомчу форму, спеціальні внутрішньо відомчі звання та ранги, символіку та атрибути, заохочувальні нагороди, зразки яких затверджуються відповідно до Статуту - Радою Управління УСП, технічні транспортні засоби та засоби зв’язку у тому числі і спеціального призначення у встановленому законодавством порядку.
 
УСП є некомерційною, неприбутковою організацією. Отримання прибутку не є метою УСП. Станом з 2009 року, організація є колективним членом МГО "Міжнародна Служба Порятунку (Police) 911" і виконує її завдання на території України.
 
Адреса головного Управління УСП:
 
м. Київ вул. Червоноткацька, 90 індекс: 02660
Веб-сайт організації: http://usp-ua.org/
Гаряча цілодобова голосова телефонна лінія: (044) 33-22-911,
Гарячі SMS повідомлення: (044) 587-97-80
 
 
Залишається сподіватись, що правоохоронна реформа в Україні візьме за приклад грузинську, а не російську, оскільки остання полягала лише в зміні вивісок...
 
 
Переглядів: 1332 | Додав: Правознавець | Рейтинг: 4.6/5
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018