Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Вівторок, 20.02.2018, 04:57

Вівторок, 20.02.2018, 04:57

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Квітень » 11 » В Україні нарешті з'явиться імміграційна поліція
21:24
В Україні нарешті з'явиться імміграційна поліція
 
Агенти імміграційної поліції 
Нарешті і в Україні прийшли до розуміння легальності перебування іноземців в Україні і почали займатись порядком заради безпеки власних ж таки громадян. Що ж, краще пізно ніж занадто пізно...але мабуть якби не новий міністр МВС України Віталій Захарченко і не нардеп від ПР Василь Грицак та не ЄВРО 2012, то цього б не сталось і навіть через 20 наступних років. В Україні нелегалів не контролює ніхто, - ба більше - міліція їх ще й покриває, бо платять вони їй не гривнями а доларами! Виїзд на заробітки українців спричинив велику хвилю імміграції в Україну. Українська влада не має стратегії дій стосовно мігрантів, а тому і всі процеси у цій царині як і в усіх інших відбуваються стихійно. Проте на цей раз "лафа" таки закінчилась і вже незабаром в Україні справді появиться імміграційна міліція (т.з. міліція міграційного контролю), яка у відповідності до реформи правоохоронних органів в Україні називатиметься імміграційною поліцією.
 
Основне завдання нової структури - протидія нелегальній міграції! Сьогодні у Мін'юсті зареєстровано наказ міністра внутрішніх справ України № 142 «Про затвердження Інструкції Положення про Управління міліції міграційного контролю Міністерства внутрішніх справ України».

Даним документом з посиланням на Указ Президента України від 6 квітня 2011 року № 405 «Питання ДЕРЖАВНОЇ міграційної служби України», з метою забезпечення виконання покладених на Державну міграційну службу України завдань з реалізації державної політики у сфері протидії нелегальній міграції, прийнято рішення сформувати особливу міліцію міграційного контролю МВС.

Зокрема, наказом затверджується Положення про Управління міліції міграційного контролю (ММК) Міністерства внутрішніх справ України, а також пропонується в 20-денний строк з дня офіційного опублікування цього наказу Департаменту кадрового забезпечення МВС України за пропозиціями ГМС України розробити структуру підрозділів міліції міграційного контролю та проект штату Управління. Контроль за виконанням цього наказу покладається на заступника міністра внутрішніх справ України генерал-майора міліції Ратушняка В.І. і першого заступника голови Державної міграційної служби України Шейбута В.В.

Що стосується самої міліції міграційного контролю то, згідно з Положенням, ця структура функціонуватиме в системі МВС України, її Управління функціонально підпорядковане Державній міграційній службі України, і в той же час підзвітний і підконтрольний особисто міністру внутрішніх справ України.

Основними завданнями Управління є «забезпечення виконання покладених на ГМС Україна завдань з реалізації державної політики у сфері протидії нелегальній міграції, а також притягнення до адміністративної відповідальності за порушення законодавства у сфері реєстрації фізичних осіб, видачі документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство».

Управління відповідно до покладених на нього завдань буде здійснювати відповідно до закону контроль над:
 
- дотриманням законодавства в сфері міграції, в тому числі протидії нелегальній міграції, громадянства, реєстрації фізичних осіб, біженців та інших визначених законодавством категорій мігрантів;
 
- застосовувати передбачені законом заходи по справах про адміністративні правопорушення;
 
- готувати пропозиції про скорочення терміну перебування іноземців та осіб без громадянства в Україну, їх примусового повернення, примусового видворення, а також заборони в'їзду в Україну;
 
- забезпечувати охорону пунктів тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні;
 
- готувати інформаційно-аналітичні матеріали та інші документи з питань, що належать до його компетенції, для подання в установленому порядку на розгляд відповідних органів;
 
- взаємодіяти з відповідними підрозділами центральних та місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Крім того, до завдань Управління міліції міграційного контролю входить роль координатора контактного аналітичного центру обміну статистичною і аналітичною інформацією з питань протидії нелегальній міграції. Також воно буде здійснювати відповідно до закону заходи щодо запобігання протидії нелегальній міграції, інших порушень міграційного законодавства;
 
- забезпечувати і здійснювати контроль за збереженням державної таємниці в Управлінні, а також в його територіальних підрозділах і здійснювати розгляд запитів та звернень громадян з питань, що належать до його компетенції.

На Управління покладається і серйозна функція «забезпечувати в межах повноважень проведення заходів щодо запобігання корупції та контроль за їх проведенням в територіальних підрозділах».

Згідно з Положенням, Управління міліції міграційного контролю має право в установленому порядку одержувати від центральних і місцевих органів виконавчої влади інформацію, необхідну для виконання покладених на нього завдань; користуватися відповідними інформаційними базами МВС України, державними, в тому числі урядовими, системами зв'язку і комунікацій, мережами спеціального зв'язку та іншими технічними засобами; залучати за згодою та в установленому порядку спеціалістів структурних підрозділів МВС України, центральних і місцевих органів виконавчої влади для розгляду питань, що належать до його компетенції; приймати в межах компетенції участь у міжнародному співробітництві з питань реалізації прав і свобод людини і громадянина, а також виконанні відповідних міжнародних зобов'язань України;

Також ця структура матиме право перевіряти виконання органами виконавчої влади, громадянами, підприємствами, установами та організаціями вимог законодавства у сфері міграції, громадянства, реєстрації фізичних осіб, біженців та інших визначених законодавством категорій мігрантів та вносити пропозиції щодо усунення причин їх порушення.

У документі також вказується, що Управління міліції міграційного контролю «утримується за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті на відповідний рік для здійснення заходів з протидії нелегальній (незаконній) міграції, а також інших засобів, які передбачаються для Державної міграційної служби України».

Зауважимо, що потреба в подібній структурі назріла вже давно, враховуючи, з процвітання незаконної міграції в нашій країні випливають дуже серйозні проблеми для України. Так, за статистикою Держприкордонслужби, в 2011 році було виявлено майже 7,6 тис. незаконних мігрантів, з яких 1173 затримані під час спроби перетнути кордон. Також прикордонники відзначали, що зросла кількість мігрантів, які щойно потрапивши нелегально на територію України, вимагають в України надати їм негайно дозвіл на постійне проживання!
Про наслідки незаконної міграції у вигляді, насамперед, зростання злочинності також загальновідомо.
 
Джерело: Багнет
 
Ситуація з нелегальними іммігрантами в Україні є просто жахливою
 
Експерти-демографи кажуть про ризики, які несе значне збільшення імміграційних потоків в Україну на тлі зменшення населення в самій державі. За повідомленням Державного комітету статистики лише минулого року в Україну на постійне місце проживання приїхало 20 тисяч іноземців. Багато іммігрантів є і з Росії, але на щастя - це вихідці з України. Найчисленніші імміграційні потоки є з країн Південно-Східної Азії, Близького і Середнього Сходу та Африки. Переважна більшість - це мусульмани, які не толерують християн та християнство, а в Україні по сьогоднішній день немає жодної інтеграційної програми для пришельців...
 
Імміграція -це завжди ризик і особливо - зріст злочинності!
 
В Україні немає якихось підходів, як це в Європі, чи США, коли є чіткі критерії, від яких мігрантів потрібно захищатися. В Україні цілісної картини влада далеко не має і не знає. Про це більше знають українські громадяни, які живуть і працюють за кордоном. Це є найбільшою проблемою, а імміграція в Україні сьогодні є стихійною і зростає щодня. Це може закласти серйозні проблеми у майбутньому!
 
На тлі зменшення українського населення, відповідно збільшується імміграція в Україну. В соціологічній службі Центру Разумкова вважають що це може неодмінно спричинити суттєві зміни у складі населення. З такими ризиками, наприклад, мають справу Німеччина і Франція особливо через приплив мусульман у ці країни.
 
Представник Інституту демографії України Олексій Позняк теж не відкидає загрозу національній безпеці України від припливу іммігрантів, кажучи, що за умови великої їхньої кількості є також і ризик порушення цілісності суспільства: "Приплив неєвропейської імміграції - це ризик створення замкнутої діаспори з іншими цінностями та культурами, яка живе виключно за власними законами і поняттями. Для того, щоб запобігти цьому, треба імміграцію інтегрувати в українське суспільство і привчати її українським цінностям. В такому випадку самим іммігрантам буде набагато легше інтегруватись в наше суспільство і поважати наші цінності та закони", - каже пан Позняк.
 
Відеоматеріаи про нелегальних мігрантів в Україні:
 
 
Центри тимчасового утримання нелегалів в Україні комфортніші ніж у ЄС:
 
 
НІ! Нелегальній міграції в Україні! - В'їзд в Україну для працевлаштування чи проживання повинен регулюватись квотами і виключно при крайній необхідності в іноземній робочій силі! НІ! - негайній видачі дозволу на постйне проживання в Україні! В ЄС українці на нього чекають аж 5 років при умові бездоганної поведінки і якщо особа не притягувалась до кримінальної відповідальності...
 
 
Переглядів: 1389 | Додав: Адміністратор | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018