Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


П`ятниця, 23.03.2018, 00:31

П`ятниця, 23.03.2018, 00:31

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2013 » Січень » 18 » В Україні свідоцтво про реєстрацію ТЗ видаватимуть без попередньої видачі ТРТ
10:06
В Україні свідоцтво про реєстрацію ТЗ видаватимуть без попередньої видачі ТРТ
 
ДАІ полегшила життя автомобілістів
Згідно з постановою уряду від грудня місяця 2012 року, з 1 січня 2013 року запроваджено видачу свідоцтв про реєстрацію транспортного засобу без попередньої видачі тимчасових реєстраційних талонів (ТРТ) власникам транспортних засобів, які переїхали у зв'язку зі зміною місця проживання до іншого регіону держави, або придбали автомобілі, зареєстровані в іншому регіоні, або ж ввезли їх на митну територію України з-за кордону, безпосередньо при зверненні громадян в реєстраційно-екзаменаційні підрозділи (РЕП) ДАІ. Так за принципом "єдиного вікна" в столиці України тепер працюють 13 реєстраційно-екзаменаційних підрозділів ДАІ.

Крім того, стала можливою пряма перереєстрація транспортного засобу з одного власника на іншого, а також здійснення реєстраційних операцій з автомототранспортом незалежно від місця проживання та регіону реєстрацію транспортного засобу власника.
 
Передбачено збереження номерного знака за транспортним засобом, а також його власником в межах одного регіону, врегульовано питання державної реєстрації самостійно виготовлених транспортних засобів.
 
Скасовані, натомість, обов'язкова здача іспитів при поновленні втраченого водійського посвідчення, обов'язкове експертне дослідження нових транспортних засобів під час проведення державної реєстрації (перереєстрації), проведення оцінки вартості транспортних засобів під час їх реєстрації, окрема процедура зняття з обліку транспортних засобів при їх відчуженні, пред'явлення транспортного засобу при його перереєстрації у зв'язку із зміною місця проживання власника та при відновленні втрачених або зіпсованих документів на транспортний засіб.
 
В Головному Управлінні ДАІ нагадують, що вступили в силу зміни до статті 34 Закону України «Про дорожній рух», якими унеможливлено відмову в проведенні державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку транспортного засобу у разі, якщо їх власники або уповноважені на їх використання особи мають заборгованість зі сплати штрафних санкцій за порушення правил, норм і стандартів у сфері безпеки дорожнього руху.
 
У той же час на 25% подешевшала спеціальна продукція (номерні знаки, бланки свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів, посвідчення водія). До того ж вдвічі скорочено кількість платних послуг, які надавалися громадянам підрозділами Державтоінспекції.
Переглядів: 1000 | Додав: Правознавець | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018