Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


П`ятниця, 23.03.2018, 00:26

П`ятниця, 23.03.2018, 00:26

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2011 » Грудень » 29 » ВАСУ заборонив операторам перешкоджати виїзду авто з паркування при несплаті
17:36
ВАСУ заборонив операторам перешкоджати виїзду авто з паркування при несплаті
 
Фото: focus.ua
Мабудь мрія про справедливий суд в Україні починає все ж таки збуватись... Ухвалою № К/9991/5802/11, К/9991/4318/11 Вищий адміністративний суд погодився з висновками судів нижчих інстанцій про визнання незаконним і не чинним абзацу першого пункту 31 Правил паркування транспортних засобів, затверджених постановою Кабміну від 03.12.2009 р. № 1342, яким передбачено, що у разі повної або часткової несплати вартості послуг з утримання майданчиків для платного паркування оператор має право перешкоджати виїзду транспортного засобу з майданчика шляхом застосування спеціальних пристроїв-шлагбаумів або технічних засобів для перешкоджання виїзду.
 
Така позиція суду аргументована тим, що Кабмін наділив правом тимчасово затримувати транспортні засоби осіб, не уповноважених на це законами України, та у випадках, не передбаченому законами України, що свідчить про порушення вимог законності при прийнятті пункту 31 Правил.
 
Крім того, Суд підкреслив, що відповідно до статті 41 Конституції і статті 319 Цивільного кодексу, власнику гарантується право вчиняти щодо свого майна будь-які дії, що не суперечать закону. Правомочності власника можуть бути обмежені або припинені лише у випадках і в порядку, встановлених законом.
 
Станом на день прийняття рішення у справі правом затримувати ТЗ наділені лише уповноважені особи Державтоінспекції відповідно до частини другої статті 52-1 Закону "Про дорожній рух" та положень Кодексу про адміністративні правопорушення.

Джерело: http://news.ligazakon.ua
 
Переглядів: 535 | Додав: Правознавець | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018