Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Четвер, 22.03.2018, 22:22

Четвер, 22.03.2018, 22:22

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2014 » Квітень » 9 » Верховна Рада України ухвалила закон про люстрацію суддів
10:16
Верховна Рада України ухвалила закон про люстрацію суддів

Нарешті збулось. Цей історичний факт ввійде в історію України як реальний тентатив побудови справжньої європейської країни через проведення реформи юстиції на принципах демократії. По суті цей законопроект визначає перш за все правові та організаційні засади проведення спеціальної перевірки суддів судів загальної юрисдикції. Зокрема він закріплює норму звільнення з посад осіб, які виносили рішення, спрямовані на обмеження конституційних прав і свобод громадян, зокрема на участь у мирних зібраннях або у зв'язку з участю у мирних зібраннях, зниження рівня корупції в системі судів загальної юрисдикції.

Відповідно до нового закону (текст) внесено зміни до законів «Про судоустрій і статус суддів», «Про Вищу раду юстиції» щодо порядку призначення суддів на адміністративні посади, розширення підстав припинення повноважень членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради юстиції, порядку обрання делегатів на з'їзд суддів України тощо.

Нагадаємо, що у Верховній Раді було зареєстровано п’ять різних законопроектів під назвою «Про відновлення довіри до судової системи України», один з яких взагалі предбачав тотальне звільнення усіх суддів, що працювали у 2010-2014 роках. 

Нагадаємо, 7 квітня активісти зірвали з'їзд суддів у Києві, вимагаючи люстрації.

Джерело: 

ZAXID.NET

Переглядів: 756 | Додав: Адміністратор | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018