Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Четвер, 22.03.2018, 22:24

Четвер, 22.03.2018, 22:24

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2014 » Січень » 16 » Верховна Рада взялась за діяльність громадських організацій в Україні
15:19
Верховна Рада взялась за діяльність громадських організацій в Україні


Закон про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян» (№3879), який Верховна Рада прийняла в цілому 17 січня, посилює регулювання діяльності громадських організацій в Україні. Закон вносить зміни до закону «Про громадські об'єднання» - зокрема, вводиться поняття «громадське об'єднання, що виконує функції іноземного агента». «Громадське об'єднання вважається таким, що виконує функції іноземного агента, якщо для забезпечення своєї діяльності отримує грошові кошти або майно від іноземних держав, їх державних органів, неурядових організації інших держав, міжнародних неурядових організацій, іноземних громадян, осіб без громадянства або уповноважених ними осіб, що отримують грошові кошти чи інше майно від вказаних джерел (далі -  іноземні джерела), а також  бере участь, в тому числі в інтересах іноземних джерел, в політичній діяльності на території України», - йдеться у новоприйнятому законі.


У загальній назві таких громадських об'єднань, відповідно до норм прийнятого закону, має міститися словосполучення «громадське об'єднання, яке виконує функції іноземного агента». І з такою назвою воно буде включене до реєстру громадських об'єднань.

Окрім цього такі громадські об'єднання повинні раз на три місяці розміщувати в інтернеті та публікувати в газетах «Голос України» чи «Урядовий кур'єр» звіт про свою діяльність в обсязі відомостей, які надаються до уповноваженого органу з питань реєстрації.

Також закон відносить громадські об'єднання (за виключенням політичної партії) до таких, що беруть участь в політичній діяльності, якщо вони беруть участь (в тому числі шляхом фінансування) в організації та проведенні політичних акцій, «які мають на меті вплив на прийняття рішень державними органами, зміну визначеної ними державної політики, а також для формування думки суспільства у вказаних цілях».

Нагадаємо, цей закон також встановлює кримінальну  відповідальність за наклеп.

Законопроект був зареєстрований у парламенті два дні тому - 14 січня. За словами юриста Інституту медіа права Ігоря Розкладая, закон був прийнятий Верховною Радою без дотримання процедури, публічного обговорення, без електронної фіксації та фактичного підрахунку голосів.


Джерело: http://www.telekritika.ua/pravo/2014-01-16/89345

Підсумовуючи висвітлений матеріал, тепер сміливо можна сказати про те, що Партія Регіонів, Комуністична Партія України та її прибіченці де факто ввели в Україну сталінський режим та диктатуру.

Переглядів: 676 | Додав: Правознавець | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018