Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Неділя, 18.02.2018, 18:43

Неділя, 18.02.2018, 18:43

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Жовтень » 4 » ВРУ навела порядок з подвійним громадянством в Україні
08:49
ВРУ навела порядок з подвійним громадянством в Україні
 
Фото сайту: bagnet.org
Громадяни України, які на сьогоднішній день мають подвійне, або навіть потрійне громадянство, відповідатимуть тепер перед законом України. Українські громадяни, які вчасно не проінформували відповідні державні органи (за кордоном - Посольство України) про те, що стали також громадянами інших країн, підпадуть тепер під ряд покарань. Верховна Рада на пленарному засіданні у вівторок 2 жовтня ухвалила урядовий законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо громадянства». Документ як закон підтримали ПР, комуністи та симпатики чинної влади. Крім того, законом передбачено обмеження прав для громадян з подвійним громадянством: права на роботу в органах внутрішніх справ, органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування. 
 
Цього закону Україна, фактично, потребувала вже давно. В Криму, наприклад, переважна більшість населення вже давно має другий російський паспорт. Такі громадяни отримують пенсії як від Росії так і від України і при цьому паплюжать Україну.
 
Паспортизація громадян України Росією, Угорщиною та Румунією несе в собі велику небезпеку, але не всі це усвідомлюють. Сценарій "миротворчих" дій з боку Росії в Осетії і Абхазії відомі всім. У випадку розгортання такого сценарію в Україні, у Путіна перед світовою спільнотою буде чітке виправдання: "Ми ввели свої війська тільки заради захисту своїх громадян в Україні!" І буде так як це було 2 роки тому в Грузії - "примус" до миру. Самі ж автори закону вважають, що це дозволить значно скоротити кількість випадків таємного подвійного, а то й потрійного, громадянства.
 
Нагадуємо, що навіть ЦВК зареєструвало кандидатів у народні депутати у яких є подвійне громадянство.
 
Переглядів: 739 | Додав: Правознавець | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018