Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Вівторок, 20.02.2018, 04:53

Вівторок, 20.02.2018, 04:53

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2011 » Грудень » 26 » ВРУ прийняла Закон „Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства”
16:54
ВРУ прийняла Закон „Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства”
 
Дозвіл на проживання
"Заїжджай в Україну всі кому не лінь!" - саме такими словами можна охарактеризувати новоприйнятий Верховною Радою України Закон України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства": http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=3773-1
Цим законом українські законодавці визначили правовий статус іноземців та осіб без громадянства, спростили процедуру їх в’їзду/виїзду з України, полегшили іноземцям процедуру щодо отримання дозволу на постійне проживання в Україні та українського громадянства, врегульовали менш-більш питання транзитного проїзду цих осіб через територію України.
 
Документом пропонується розширити перелік підстав для перебування іноземців на території України. Відтепер у порядку, встановленому Законом, посвідку на тимчасове або постійе проживання можуть отримати іноземці та особи без громадянства, які прибули в Україну:
 
1) для провадження культурної, наукової, освітньої діяльності на підставах і в порядку, встановлених міжнародними договорами України або спеціальними програмами;

2) з метою участі у міжнародних та регіональних волонтерських програмах чи участі у діяльності волонтерських організацій, зареєстрованих в Україні в установленому порядку;

3) для роботи кореспондентом або представником іноземних засобів масової інформації;

4) з метою возз’єднання сім’ї з громадянами України або іноземцями чи особами без громадянства, які отримали посвідку та тимчасове проживання в Україні.

На рівні Закону закріплено спрощену процедуру реєстрації іноземців та осіб без громадянства в пунктах пропуску через державний кордон України.

Також пропонується запровадити процедуру добровільного повернення іноземців та осіб без громадянства, на яких поширювалась дія Закону України „Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту”, а також іноземців та осіб без громадянства, які не мають законних підстав для перебування в Україні або які не можуть виконати обов’язок виїзду з України.

Окрім цього, визначаються підстави та порядок примусового повернення іноземців та осіб без громадянства за рішенням уповноважених органів, а також примусового видворення – за рішенням суду.

Кабінетом Міністрів України та органами виконавчої влади будуть розроблені нові нормативно-правові акти з метою їх приведення у відповідність із цим Законом. Зокрема, втратять чинність Правила в’їзду іноземців та осіб без громадянства, їх виїзду з України і транзитного проїзду через її територію, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.1995 р. № 1074 (зі змінами).
 
Імміграція - це  зріст злочинності і в Україні він вже триває 16 років!
 
 
Кому потрібна в Україні нелегальна імміграція, або легальна злочинна?
 
 
Європу затискає Азія та Африка
 
 
Переглядів: 880 | Додав: Правознавець | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018