Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


П`ятниця, 23.03.2018, 00:30

П`ятниця, 23.03.2018, 00:30

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2011 » Грудень » 22 » ВРУ прийняла закон "Про відновлення платоспроможності боржника"
19:46
ВРУ прийняла закон "Про відновлення платоспроможності боржника"
 
Фото Корреспондент.net
Сьогодні, 22 грудня, Верховна Рада України прийняла в новій редакції закон "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".
 
Як повідомляється, за нову редакцію закону в четвер проголосували 263 народних депутата з 265, що зареєструвалися в залі. Закон встановлює умови та порядок відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, а також застосування ліквідаційної процедури з метою повного або часткового задоволення вимог кредиторів.

Відзначимо, що, згідно з документом, державний орган з питань банкрутства сприяє створенню організаційних економічних інших умов, необхідних для реалізації процедур про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, в тому числі, процедур банкрутства державних підприємств та підприємств, у статутному капіталі яких частка державної власності перевищує 50%.
 
Крім того, держорган з питань банкрутства організовує систему підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації арбітражних керуючих (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), встановлює вимоги для отримання свідоцтва на право здійснення діяльності арбітражного керуючого.
 
Також парламент ухвалив, що держорган з питань банкрутства формує єдиний реєстр арбітражних керуючих України, готує за запитами суду, прокуратури або іншого уповноваженого органу висновки про наявність ознак фіктивного банкрутства, доведення до банкрутства, приховування стійкої фінансової неспроможності, незаконних дій у разі банкрутства.
 
При цьому закон також регулює питання, що стосуються організації діяльності арбітражного керуючого, розпорядника майна керуючого санацією ліквідатора, заходи щодо запобігання банкрутству боржника, а також позасудові процедури, санації боржника до початку провадження у справі про банкрутство.
 
Переглядів: 656 | Додав: Правознавець | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018