Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Четвер, 22.03.2018, 22:26

Четвер, 22.03.2018, 22:26

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Квітень » 29 » Випускники ВНЗ України тепер працюватимуть безкоштовно
11:17
Випускники ВНЗ України тепер працюватимуть безкоштовно
 
Дороговказ у нову форму рабства
Слухаючи уважно гучні виголоси членів уряду на думку приходить лиш одне: напевно члени Кабміну України навмисно змагаються між собою за виголошення найбільшого і найграндіознішого безглуздя. Інакше це назвати не можна. Навчання в Україні є платним і коштує значно більше ніж в ЄС, тож якщо роботодавці в Україні тепер не платитимуть студентам за час стажування то чому Кабімін не зробить навчання загальнодоступним і безкоштовним?! Відповідь очевидна: для Кабміну українці - це ресурс одноразового використання. Ось вам знову ще один яскравий приклад "покращення життя вже сьогодні"! І справді для них - це справді покращення...слід лиш правильно розуміти цю алегорію. 
 
Але повернемось до суті. Отже тепер з дозволу Кабімну українські або іноземні компанії в Україні, які будуть брати на стажування студентів та випускників вищих навчальних закладів, зможуть не виплачувати їм заробітну плату. Про це нещодавно заявив міністр соціальної політики Сергій Тігіпко. Чиновник представив соціальні ініціативи президента, і зокрема, зупинився на стимулюванні працевлаштування випускників вищих навчальних закладів та учнів профтехучилищ.

Зокрема чиновник заявив: "В даний час молодим людям складно, оскільки вони не мають ніякого стажу і досвіду. Ми передбачили три позиції, які дадуть можливість змінити ситуацію:
 
1) відтепер роботодавець може не платити заробітну плату молодій людині на період її стажування 

2) у трудовій книжці в обов'язковому порядку проводиться запис про проходження студентом стажування, що буде свідчити про певний досвід роботи.
 
3) якщо роботодавець бажає, то може платити заробітну плату працівникові на період його стажування і це вигідно, бо в такому випадку він буде звільнятися від сплати єдиного соціального внеску". - підсумував Тігіпко.

Також міністр соціальної політики Сергій Тігіпко заяив, що в Україні незабаром введуть спеціальні ваучери, що містять кошти на навчання для отримання нової професії, або підвищення кваліфікації.
 
А чому мовчать профспілки? Будь яка праця не повинна бути експлуатацією людини іншою людиною, яка тримає в своїх руках капітал і політичну владу, а середником, який допомагає їй у здійсненні своїх планів та досягненні своїх мрій через отримання нею належної зарплати, як б цьому сприяла! Стажування - це теж праця, а оскільки праця то така повинна оплачуватись і оплачуватись більше ніж це є зараз, а не нігілюватись. Заплативши за навчання десятки тисяч євро або доларів, випускник шукатиме способу виїхати за кордон, оскільки його знання і вміння в Україні не оцінюються - ба більше - для чинної влади він є всього-навсього річчю, яку можна експлуатувати як завгодно, а не особою з невичерпним ресурсом знань та можливостей, які потрібно спрямовувати на розбудову України. Ідеї коштують і якщо за них платиться у ВНЗ то і при проходженні стажування роботодавець повинен ці здібності і старання оплачувати!
 
Якщо міністр стверджує, що випускники ВНЗ або профтехучилищ після закінчення навчання не мають ніякого стажу і досвіду, то тоді постають два питання:
 
- за що вони тоді платять гроші в навчальному закладі?
- чому тоді його міністерство разом з МОН України не впровадять спеціальні спеціалізаційні програми для стажування під час навчання студентів у тих самих ВНЗ чи профтехучилищах?
 
А відповідь одна: олігархічним мафіозним кланам України потрібна лиш дешева робоча сила, яка б лише працювала за безцінь і не нагадувала про свої права! А профспілки мовчать і продовжують мовчати, бо і їм не до цього, оскільки наближаються вибори...
 
Переглядів: 619 | Додав: Правознавець | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 1
1  
Your post is a timely contribution to the insight

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018