Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Субота, 17.03.2018, 05:32

Субота, 17.03.2018, 05:32

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Січень » 2 » З 1 січня 2012 p. в Україні вступили в силу зміни до податкової системи
13:36
З 1 січня 2012 p. в Україні вступили в силу зміни до податкової системи
 
Фото: facenews.ua
Вчора, 1 січня, вступив в силу закон про внесення змін до Податкового кодексу щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності. Крім того, з вчорашнього дня зменшилась ставка податку на прибуток підприємств. Як повідомили в податковій, ведення малого бізнесу за спрощеною системою зазнає деякі зміни, в першу чергу платники єдиного податку будуть розділені тепер на категорії. У першу категорію увійдуть підприємці-спрощенці, у яких сума доходу не буде перевищувати 150 тисяч грн. Для них ставка єдиного податку становить від 1% до 10% мінімальної заробітної плати. Ця група підприємців не повинна мати найманих працівників.
 
Як повідомляється, до другої категорії віднесені підприємці, дохід яких не буде перевищувати 1 млн грн, А кількість найманих працівників - 10. Людина. Ставка єдиного податку для них становить від 2% 20% до мінімальної заробітної плати.

У третю категорію входять підприємці, у яких сума виручки не буде перевищувати 3 млн грн, А кількість працюючих - 20 чоловік. Ставка оподаткування цієї категорії буде на рівні 5% без сплати податку на додану вартість (ПДВ) і на рівні 3% у випадку паралельної реєстрації платником ПДВ.

Крім того, до четвертої групи належать підприємці або юридичні особи, обсяг доходів яких не перевищує 5 млн грн. Відповідно до закону, вони зможуть наймати до працівників 50. Ставка податку встановлена ​​на рівні або 3% 5%.

Суб'єкти господарювання, які були платниками єдиного податку, а також юридичні та фізичні особи-підприємці, які були платниками інших податків і зборів, встановлених Податковим кодексом, і вирішили з 1 січня перейти на спрощену систему оподаткування, повинні подати відповідну заяву не пізніше 25 січня .

Крім того, вчора в Україні ставка податку на прибуток підприємств зменшилась з 23% до 21%. Ставка податку на прибуток у розмірі 21% буде діяти до 31 грудня року 2012. З 1 січня по 31 грудня 2013 податок буде зменшено до 19%, а з 1 січня року 2014 - 16%.
 
Джерело: http://facenews.ua
 
Переглядів: 539 | Додав: Правознавець | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018