Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Вівторок, 20.03.2018, 07:13

Вівторок, 20.03.2018, 07:13

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Травень » 11 » З міліції в поліцію: проект Закону України «Про поліцію» допрацьовано!
20:45
З міліції в поліцію: проект Закону України «Про поліцію» допрацьовано!
 
Майбутні українські поліцейські
Профспілкою атестованих працівників органів внутрішніх справ України за безпосередньої участі народних депутатів України та науковців завершено доопрацювання проекту Закону України «Про поліцію». Прийняття доопрацьованого законопроекту є нагальною необхідністю в контексті реформування системи МВС України. Цим Законом пропонується змінити основні підходи до діяльності поліції та ввести нову функцію діяльності поліції-надання послуг населенню. Передбачається суттєве покращeння нормативного регулювання діяльності поліції, посилення соціально-правового захисту працівників поліції і покращeння рівня їхнього матеріально-технічного забезпечення.

Запропоновано базове обчислення посадового окладу, виходячи з кратності мінімальної заробітної плати, яка щорічно встановлюється Держбюджетом з урахуванням інфляції.
 
Пропонується посилити громадський контроль з боку профспілок при висуненні та переміщенні працівників поліції на посади, законності звільнення зі служби та притягнення до дисциплінарної відповідальності.
 
Проект Закону «Про поліцію» вже переданий керівництву Міністерства ВС України для проведення чергової експертизи з подальшим направленням законопроекту до профільного Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Верховної Ради України.
 
Цікаво чи передбачає цей законопроект також і рівноправність майбутніх агентів поліції як чоловіків так і жінок і на керівних посадах на основі меритократії, а не безглуздої мужської традиційності? Жінкам повинні бути надані ті ж права що і чоловікам!
 
 
Переглядів: 4842 | Додав: Правознавець | Рейтинг: 3.5/6
Всього коментарів: 1
1  
Umm, are you really just giving this info out for nothing?
Відповідь: Why for nothing? Militia as such - it is absolutely not the police. It must understand all! In Ukraine should be a professional body - the police and not killer. Shame!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018