Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Четвер, 21.06.2018, 17:53

Четвер, 21.06.2018, 17:53

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » Дошка оголошень » Італійські держустанови, організації та документи » Carabinieri? - Хто вони

Пояснення до теми: Carabinieri
16.06.2010, 20:56
 
Герб Карабінерів
Хто такі Carabinieri?
 
Карабінери - це військові, які є організовані за територіальною ознакою як для національних так і для міжнародних місій. Окрім цього як орган правового порядку вони входять у склад європоліції - Євроджендфор. В Італії Карабінери виконують функції як військової поліції так і цивільної поліції і підпорядковані міністерству оборони.
 
Службовий номер Карабінерів в Італії 112. Офіційний веб-сайт: http://www.carabinieri.it Територіальна організація являє собою ядро установи, оскільки вона містить 80 відсотків сил і ієрархічно організована у 5 міжрегіональних, 19 регіональних і 102 провінційних команди.
 
Корпус Карабінерів очолює Головне Управління (Commando), яке складається з:
 
- Головного Командувача (Comandante Generale),
- Заступника команданте Generale,
- Генерал-лейтенанта Карабінерів
- Начальника штабу Карабінерів. 
 
Всі вони знаходяться в Римі. Начальник штабу направляє, координує і контролює діяльність усіх сил. Він безпосередньо керує директором з адміністративних питань, охорони здоров'я, машинобудування, автомобільного парку, а також ветеринарної комісії. У Римі знаходиться також і Національний центр з набору кадрів і підбору персоналу, адміністрація Національного центру та Управління.

Мобільні спецгрупи: Відділ GIS (Gruppo d'Intervento Speciale)

Мобільнa Група. Відділ знаходиться в Тревізо там є 2 бригади з завданнями масового маневрування подій, щоб впоратися з надзвичайними ситуаціями, для виконання військових завдань, пов'язаних із захистом національної території і може брати участь у військових операціях за кордоном, забезпечує підтримку діяльності в області громадського порядку та контролю за територією у великих міських районах і в найбільш чутливих областях, з точки зору громадської безпеки і вносить свій внесок у діяльність цивільних властей. 

Фото canoniani.it
 
Фото giornaledipuglia.com
Відділ ROS (Raggruppamento Operativo Speciale)

Це спеціальна оперативна група, елітний підрозділ, який було створено в 1990 році для боротьби з організованою злочинністю (мафією і ін.),  тероризмом і більш складними видами злочинів. Відділи по боротьбі зі злочинністю Карабінерів знаходяться в кожному місті та районі Італії.

Відділ RІS (Reparto investigazioni scientifiche)
 
Це відділ наукових досліджень та розслідувань - скорочено RIS, який входить у склад оперативних відділів Карабінерів. Він здійснює науково-технічну діяльність і займається попереднім слідством. Відділ RIS звітнім Департаменту RaCIS (Raggruppamento Carabinieri investigazioni scientifiche) тобто категорія карабінерів наукових розлідувань) та за підтримки SIS (Sezioni investigazioni scientifiche) тобто спецсекції наукових досліджень та розлідувань, яка спеціалізується на попередньому обстеженні місця злочину.
Фото adnkronos.com
 
Спеціальні завдання департаментів

Спеціальні завдання департаментів знаходяться за межами звичайної організаційної структури і можуть бути використані для спеціальних місій:
 
- Corazzieri (кірасири) є елітним корпусом почесної варти Президента Італійської Республіки, Адміністрація якого знаходиться в палаці Квірінале. Вони відрізняються за їх військовими формами та по висоті (мінімальна висота для прийому становить 190 см, або 6 футів 3 дюйми). Вони майже не мають інших повсякденних обов'язків, хоча вони можуть іноді і здійснювати патрулювання.
 
Карабінери тісно співпрацюють з різними поліцейськими службами Італії, ЄС та світу. Вони також мають свій персонал при Департаменті громадської безпеки у різних відомствах, обласному та районному управлінні праці, а також по боротьбі з мафією, наркотрафікантами, і т.п.
 
Офіцери карабінерів несуть відповідальність за безпеку при італійських посольствах і консульствах за кордоном, виконуючи ті ж функції, що є покладені на Корпус морської піхоти США в американських дипломатичних і консульських установах.
 
Відеоматеріали про діяльність та служіння Карабінерів:
 
 
Додав: Правознавець |
Переглядів: 1060

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018