Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Субота, 26.05.2018, 11:53

Субота, 26.05.2018, 11:53

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » Дошка оголошень » Італійські держустанови, організації та документи » Guardia di Finanza? - хто вони

Інформація про Guardia di Finanza
19.07.2010, 01:32
 
Герб ФП Італії
Фото: masservizifinanziari.it
Guardia di Finanza - фінансова ґвардія. Це італійська фінансова поліція, яка здійснює свою діяльність під керівництвом міністра економіки і фінансів і належить виключно до цього міністерства.
 
Вона має військовий статус, як і карабінери та є частиною італійських збройних та поліцейських сил. Фінансова поліція має у своєму розпорядженні 600 човнів і суден і понад 100 літаків для виконання своєї місії з патрулювання Італії у територіальних водах.
 
У разі порушення ваших споживацьких прав ви можете звернутись за номером 117 (навіть з мобільного телефону). Офіційний веб-сайт ФП: http://www.gdf.gov.it
 
Місія та інституційні завдання Фінансової Поліції викладені в законі 189 від 23 квітня 1959 і 68/2001 та розділяються на пріоритетні (запобігання, розслідування, а також доклад звітностей про фінансові порушення та злочини, контроль за дотриманням положень політико-економічних інтересів держави та рятівні функції в морі). Їх внесок для італійського суспільства - це підтримання громадського порядку, безпеки і політико-військової оборони кордонів.

Сучасна італійська Фінансова Поліція налічує близько 68 000 поліцейських (агенти, сержанти і офіцери). Її агенти працюють також в ЄвроПолі і ББПМ (Європейське агентство з боротьби із шахрайством). Латинський девіз Фінансової Поліції з 1933 року є "Nec recisa recedit" (тобто "не відступати навіть якщо важко").

Діяльність Фінансової Поліції та її функції:
 
Економічний контроль і громадська безпека: контроль за неухилення від сплати податків, фінансові злочини, контрабанда, відмивання грошей, незаконний міжнародний обіг наркотиків, незаконна імміграція, митні і прикордонні перевірки, порушення авторських прав, боротьба з організованою злочинністю та мафією, шахрайство з кредитними картами, кіберзлочинність, контрафакція, фінансування тероризму, охорона громадського порядку та забезпечення громадської безпеки, політична та військова оборона італійських кордонів (прикордонна служба).
Службове авто ФП Фото: siponto.blogspot.com
 
Відеоматеріали про діяльність Фінансової Поліції Італії:
 
"Nec recisa recedit!"
 
 
Додав: Правознавець |
Переглядів: 656

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018