Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Четвер, 24.05.2018, 19:33

Четвер, 24.05.2018, 19:33

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » Дошка оголошень » Італійські держустанови, організації та документи » Корпус Ватиканської Жандармерії

Ватиканська Жандармерія і сьогодення
29.09.2011, 15:19
 
Спецпідрозділи Ватиканської Жандармерії
 
Безпосередньо залежать від Головнокомандувача Жандармерії і спеціальні підрозділи Ватикану так звані G.I.R. (Gruppo Intervento Rapidо — група швидкого реагування) та Антидиверсії.

Що стосується першого підрозділу, то його дія є спрямована на контрастність будь-якої кримінальної діяльності, яка здійснюється через уважне проведення спецагентами аналізу і пов'язаної з подією інформацєю, маючи до диспозиції всю неохідну технічно-логістичну підтримку для проведення інвестигаційних заходів. Також виконує функції негайного втручання у ситуаціях підвищеного ризику.

Що стосується другого підрозділу, то це спецконтингент, який складається з висококваліфікованих та спецпідготовлених експертів. Він оснащений високософістичним інноваційним технологічним обладнанням. Основними напрямками діяльності цих фахівців, які регулярно проходять формаційні спецкурси з питань новітніх методик у сфері оперативних інтервентів, є вміння встановити, нейтралізувати та/або примінити всі заходи безпеки у разі виявлення підозрілих пакетів, речей, або/та осіб та вмінні одночасно виконувати професійно функції судової та адміністративної поліції та наданні допомоги слідчому (першому) підрозділу.

На початку Ювілейного 2000 року у Ватикані було реалізовано нову центрально-оперативну станцію з центром управління та координації функцій різних служб допомоги у випадку надзвичайних ситуацій по всій території Держави-Міста та її екстратериторіальних зонах, які є оснащені системами охоронної сигналізації та відеоспостереження останнього покоління.

Оперативний гарнізон Жандармерії працює безперервно: 24 години на добу 365 днів у році і має до диспозиції всі необхідні технологічні та інформаційні прилади з допомогою яких може оперативно вивчити та проаналізувати в режимі реального часу подану інформацію, яка надходить з усіх мереж моніторингу. У будь-який момент дня і ночі Жандармерія є в змозі розпочати відповідні процедури реагування і контрасту у настанні надзвичайних ситуацій, або близької небезпеки, як по відношенню до прохань про надання допомоги з боку цивільного населення так і по відношенню до інформацій, що стосуються всієї території та будівель, які є власністю Ватикану.

Окрім цього співробітники Жандармерії Ватикану забезпечують безпеку і громадський порядок навіть і в екстратериторіальних зонах, які належить Апостольському Престолу. А таких зон є дуже багато і не лише у Римі.

За наполяганням судової влади Держави Ватикан та пізнішим затвердження Держсекретарем Держави, Ватикан приєднався також і до Інтерполу. Інтерпол - це Міжнародна Організація Кримінальної Поліції. Для Жандармерії Ватикану — це був значний успіх з огляду на вимоги сьогодення, адже Жандармерія, також як і всі інші поліцейські структури світу, веде постійний контроль за інформацією про злочинну діяльність у світі, займається пошуком нових передових оперативних процедур для правоохоронних органів, проводить нагляд за діяльністю організованої злочинності в світі та займається набуттям персональних даних суб'єктів, присутність яких вже було виявлено в Італії, адже такий рід інформацій має фундаментальне значення для всіх інфо-інвестигаційних діяльностей.

Покровитель Жандармерії Ватикану

Покровителем Жандармерії Ватикану є святий Архангел Михаїл. Свято покровителя у Католицькій Церкві латинського обряду святкується 29 вересня.

Корисна інформація:

Номери телефонів та електронна пошта:

Оперативний відділ з надзвичайних ситуацій: (112@gendarmeria.va). Тел.: (+39) 06.698112

• Управління (info@gendarmeria.va): Тел.: (+39) 06.69865140

Відділ Інтерполу: Тел.: (+39) 06.69865164 / 167

Оркестр Жандармерії: (bandamusicale@gendarmeria.va): Тел.: (+39) 06.69865166

Офіс загублених речей: (info@gendarmeria.va): Тел.: (+39) 06.69865140

Індекс: 00120 Città del Vaticano (SCV)

Додав: Правознавець |
Переглядів: 653

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018