Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Понеділок, 25.06.2018, 15:28

Понеділок, 25.06.2018, 15:28

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » Дошка оголошень » Італійські держустанови, організації та документи » Що таке Carta d'identità?

Посвідчення особи (італійська паспортна картка)
19.07.2010, 02:22
 
Італійська паспортна картка

Carta d'Identità - це пластикове (проте існує і паперовий тип) посвідчення особи (паспортна картка), суворо особистий документ, що засвідчує особу, містить її особисті дані, місце/країну та дату народження, а також інші дані та інформацію про сімейний стан, громадянство, професію, фото, відбитки пальців тощо. Цей документ є досить ефективним для встановлення особи що володіє цим документом. Його використання є універсальним у відповідності з вимогами чинного законодавства Італії. Замінює паперовий внутрішній та закордонний паспорт.


Для поїздки за кордон це посвідчення особи може використовуватись лише громадянами ЄС і лише на території Шенгенської Зони у відповідності до Кодексу ЄС щодо правил, що регулюють перетин кордонів: Директива 2008/C від 18/03, ст. 21, підпункт с).
 
Директива Європарламенту номер 2004/38/ЕС зобов'язує усіх громадян, що не є громадянами ЄС завжди носити зі собою посвідчення особи для полегшення праці поліції у встановленні осіб. Таким чином, дане положення застосовується виключно для громадян, які не є громадянами ЄС. Якщо при перевірці документів поліцією іноземець не пред'явить посвідчення особи, або інший еквівалентний документ, то в такому випадку у відповідності до даної дерективи іноземному громадянину грозить штраф розміром до 500 євро і тюремне ув'язнення на термін до 6 місяців. 

Ця деректива також була спрямована на полегшення перебування громадян ЄС у своїх поїздках за кордон. Проте її дія не поширюється на тих, хто не є громадянином ЄС. Тому громадяни України, які володіють таким посвідченням особи, не можуть виїжджати за кордон (навіть на території Шенгенської Зони) без закордонного паспорта та чинного дозволу на проживання.
 
Додав: Правознавець |
Переглядів: 1539

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018