Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Неділя, 27.05.2018, 16:00

Неділя, 27.05.2018, 16:00

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » Дошка оголошень » Італійські держустанови, організації та документи » Що таке Comune та Municipio?

Пояснення та історичні дані
26.07.2010, 11:20
 
Il Comune - це Міська рада, (орган місцевого самоврядування) яка є представницьким органом державної влади у конкрентій місцевості. В Італії Є близько 8100 Міськрад які по собі відрізняються лише за територією і чисельністю населення. Італійська територія поділена на велику кількість дрібних і великих населених пунктів, які можуть мати населення від кількох сотень до кількох мільйонів людей. Кожна Міська рада має своїх працівників та їх керівні органи, що обираються безпосередньо громадянами. Конституція і закони Італії гарантують кожній міськраді власні правила (нормативно-правові незалежності) і певну фінансову самостійність.

"...Бере на себе всі інтереси громадськості і сприяє розвитку" ... 

Структура (відділи) Міських рад Італії:
 
Відділ Муніципальної поліції,
Відділ освіти,
Відділ культури,
Відділ спорту,
Відділ туризму,
Відділ громадської діяльності (наприклад волонтаріат і.т.п.),
Відділ державного житла,
Відділ охорона навколишнього середовища,
Відділ оподаткування,
Відділ охорони здоров'я,
Благодійний відділ,
Відділ з питань сім'ї та молоді,
Відділ опіки людей похилого віку,
Відділ праці: промисловість, торгівля, різні види ремесл,
Відділ міського планування (урбаністика),
Відді транспорту,
Відділ послуг для громадян.
Відділ зв'язків з громадськістю.
 
Il Municipio - це Мерія, однак цей термін має різні значення:

1. В Італії, до реформи 2000 року цей термін часто асоціювався з містом. У творі "Республіка" кантону Тічино Мунічіпіо було відповідальною радою італійського міста. Члени муніципального італійського колегіуму, називались муніципальними. У ньому знаходилися різні департаменти. У стародавньому Римі цей термін використовувався і як municipium Urbe, тобто титул почесного римського громадянства, яке було пов'язане з політичними правами (Civitas синус - виборче право). Статути деяких італійських міст, таких як Рим і Генуя, називалися "муніципалітетними" - децентралізація муніципальних районів була в Неаполі та Венеції.
 
2. В сучасній італійськії мові  Il Municipio - це  "Ратуша" місце муніципального управління де знаходиться законодавча влада міста. Термін "Ратуша" використовувався як синонім за звичайною практикою аж до реформи місцевих органів влади як це тепер є передбачено в Уніфікованому Тексті щодо діяльності Муніципалітету, який був затверджений законодавчим декретом номер 267 від 2000 року. Цей текст, у статтях 15 і 16, запроваджує інститут мерії, як рівень адміністративної автономії на території та об'єднання в єдину структуру всіх колишніх муніципальних відділів, особливо у тих містах, у яких було 2 або більше муніципальних утворень.
 
Додав: Правознавець |
Переглядів: 542

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018