Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Субота, 26.05.2018, 11:59

Субота, 26.05.2018, 11:59

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » Дошка оголошень » Італійські держустанови, організації та документи » Що таке INAIL?

Інформація про установу INAIL
19.07.2010, 12:04
 

INAIL - це Національний Інститут Страхування від нещасних випадків на виробництві. Він має декілька цілей: скорочення числа нещасних випадків, страхування працівників, які виконують ризиковану працю, забезпечити реінтеграцію в трудове життя потерпілих на виробництві. Таке страхування є обов'язковим для всіх роботодавців, які наймають працівників для трудової діяльності, яку закон визначає як ризикованою, захищає працівників від збитку в результаті нещасних випадків і професійних захворювань, що викликаються роботою.


Страхування звільняє роботодавця від відповідальності, яка випливає зі зазнаної шкоди, заподіяної його працівникам. Захист робочих, навіть після недавніх законодавчих інновацій, більшою мірою бере на себе характеристики інтегрованого захисту, починаючи від профілактичних заходів на робочих місцях, охорони здоров'я та економічні вигоди, лікування, реабілітації та реінтеграції у громадському житті та вживати заходів до тих, хто отримали поранення в результаті нещасного випадку на роботі або через професійне захворювання.

Для того щоб допомогти зменшити такі явища, ІНАІЛ також створює серйозні ініціативи, спрямовані на безперервне спостереження за змінами у сфері зайнятості та травматизму, професійної підготовки і консультацій для малих і середніх підприємств у плані профілактики, забезпечення фінансування для компаній, що інвестують в безпеку.

Послуги INAIL

• Допомога з тимчасової або/та повної інвалідності
• Страхування за постійною інвалідністю
• Страхування та одноразова допомога родині у випадку смерті

Інші спеціальні послуги, пов'язані з нещасним випадком:

• Надання протезів і ортопедичних пристосувань
• Водне, грязьове, термальне і курортне лікування
• Медичне обслуговування та хірургічне лікування
• Амбулаторне лікування за рахунок Національної Служби Охорони Здоров'я (Servizio Sanitario Nazionale): Медичне обслуговування (медичне, фармацевтичне, лікарняне, амбулаторне, огляд у лікарів-спеціалістів).

Додаткова інформація:
http://www.inail.it
Додав: Правознавець |
Переглядів: 583

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018