Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Неділя, 27.05.2018, 17:29

Неділя, 27.05.2018, 17:29

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » Дошка оголошень » Італійські держустанови, організації та документи » Що таке INPS?

Інформація про INPS
19.07.2010, 11:39
 

INPS - це Національний Інститут Соціального Забезпечення Італії. Це організація соціального забезпечення, яка щорічно обслуговує 16,5 млн. осіб. Діяльність Інституту підпорядкована Міністерству Соціального Забезпечення Італії.

 
Послуги Національного Інституту Соціального Забезпечення

• Надбавка на сім'ю
• Допомога по безробіттю
• Допомога по вагітності (з народженням дитини)
• Допомога в разі захворювання на туберкульоз
• Термальне лікування
• Пенсія по інвалідності
• Пенсія по недієздатності
• Пенсія за вислугою років
• Пенсія по старості
• Пенсія по втраті годувальника

Завантажити формуляри можна на сайті:
http://www.inps.it/modulistica/homepage.asp


Послуги і підтримка домашніх працівників

Працівники - громадяни країн ЄС мають право на надбавку на сім'ю для себе і для своїх родичів, які проживають у країні походження або в країні, що бере участь в угоді. Працівники - громадяни країн, що не входять в ЄС (за винятком працівників з контрактом на сезонну роботу) мають право на надбавку на сім'ю:

• лише для родичів, що проживають в Італії, якщо країна походження працівника-іноземця не уклала в Італією угоди щодо утримання сім'ї.
 
• в тому числі для родичів, які проживають за кордоном, якщо країна походження працівника-іноземця уклала в Італією угоду щодо утримання сім'ї. (країни, які уклали з Італією угоди щодо утримання сім'ї: Аргентина, Австралія, Капо-Верде, Хорватія, колишня Югославія, Монако, Сан-Марино, Швейцарія, Туніс і Уругвай).
 
• в тому числі для родичів, які проживають за кордоном, якщо працівник-іноземець, незважаючи на те, що країна його походження не укладала з Італією спеціальних угод - має юридичну адресу в Італії та зареєстрований в органах соціального забезпечення, щонайменше, двох країн-членів.

Іноземні працівники: лише політичні біженці мають право на отримання надбавки на сім'ю, що проживають за кордоном, навіть якщо є відсутня міжнародна угода з країною походження.

Пенсія

Громадяни країн-членів ЄС, що працюють в Італії і справно виплачують відрахування до Inps, мають право на пенсійне забезпечення (пенсія по старості, за вислугу років, по інвалідності та втратою годувальника). До них застосовуються такі ж вимоги щодо віку і відрахувань, як до громадян Італії. Якщо працівник повертається в свою країну або переїжджає в іншу європейську країну до того, як будуть досягнуті умови для отримання пенсії, він зможе досягти цих умов, працюючи і виплачуючи відрахування до органу соціального страхування європейської країни, в яку він переїхав. Завдяки системі «підсумовування», всі відрахування, сплачені в Італії або в інших європейських країнах, будуть підсумовуватися для виплати однієї пенсії. Розмір пенсії визначається органом соціального страхування кожної країни пропорційно виплачених відрахуванням, відповідно до так званої «системою пропорцій".

Громадяни країн, що не входять в ЄС, у разі повернення в країну походження теж зберігають за собою права на соціальне забезпечення, накопичене в Італії. Саме так працівники - громадяни країн, що не входять в ЄС, прийняті на роботу після 1 січня 1996 року, можуть отримувати, в разі повернення в свою країну, пенсію по старості (розраховану за системою відрахувань) після досягнення 65 років, навіть якщо не були досягнуті необхідні умови (тобто, якщо відрахування виплачувалися менше 5 років).
 
Працівники - громадяни країн, що не входять в ЄС, прийняті на роботу до 1996 року, можуть отримувати, в разі повернення в свою країну, пенсію по старості (розраховану із заробітної плати або за змішаною системою) по досягненні 20 років відрахувань і віку 65 років (вік однаковий для чоловіків і для жінок).
 
Додав: Правознавець |
Переглядів: 764

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018