Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Понеділок, 25.06.2018, 15:39

Понеділок, 25.06.2018, 15:39

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » Дошка оголошень » Італійські держустанови, організації та документи » Що таке Polizia Municipale (Locale)?

Муніципальна поліція Італійської Республіки
15.02.2012, 20:52
 
Жезл та берет працівника МП
Фото: comune.anagni.fr.it
Перша згадка про організовані органи Муніципальної поліції походять ще з древніх часів Римської Імперії. В 29 році н.е, імператор Цезар Август створив два окремих спостережних органи, один з яких був призначений для підтримання громадського порядку в нічний час (т.зв cohortes), а інший був призначений для захисту мурів міста вдень від зовнішніх нападів (vigilum C).
 
Їх командир називався Praefectus vigilum, який окрім координації підлеглих, здійснював також судові функції. Пізніше у 312 році н.е. ці два органи були розпущені імператором Костянтином.
 
Створення Італійської Республіки
 
Під час написання Конституції Італійської Республіки у 1946 році, роль та діяльність місцевої (муніципальної) поліції була зазначена у ст. 117 КІ, яка і до сьогодні є у розпорядженні міських і сільських голів (мерів).

Варто зазначити, що муніципальна (локальна) поліція була і залишається одним з тих органів правового порядку, яка впродовж десятиліть, завдяки автономності муніципалітетів, вистояла неодноразовим спробам реформування цього органу зі сторони першого Центрального Управного Органу Італійської держави (м. Турин) та пізніших урядів Італії.
 
Що стосується законодавчої сторони, то справжній національний закон, який чітко регламентував раз і назавжди права та обов'язки працівників муніципальної поліції Італії був прийнятий парламентом 7 березня 1986 року № 65.

Що стосується самої ж назви місцевої (муніципальної або локальної) поліції, то це орган, який окрім міністра ВС підпорядковується виключно голові місцевого муніципалітету. Цей орган має обмежену юрисдикцію. Поле її діяльності - територія муніципалітету (міста) до якого належить. Окрім патрульної, вона здійснює також і функції адміністративної поліції, які є покладені на неї Конституцією (Законодавчий Декрет № 112 від 31 березня 1998).

Діяльність муніципальних поліцейських регулюється в рамках закону про Муніципальну Поліцію № 65 від 7 березня 1986 року, який діє на національному рівні.
 
У відповідності до чинного законодавства Муніципальна поліція залежить від мера. Місцева (муніципальна) поліція — це поліцейський орган, який відповідає за збереження громадського порядку та безпеку громадян, здійснює функції дорожньої поліції (патруль), веде нагляд за такими сферами як охорона здоров'я, торгівля, будівництво виключно у тій місцевості у якій несе службу, а також виконує свої функції як адміністративна поліція, будівельна поліція, торгова поліція, поліція по нагляду за навколишнім середовищем. Статус працівників муніципальної поліції в Італії є рівнозначним державним поліцейським.
 

 
Відеоролик про муніципальну поліцію Реґіону Ломбардія
 

 
Додав: Адміністратор |
Переглядів: 1223

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018