Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Понеділок, 25.06.2018, 15:17

Понеділок, 25.06.2018, 15:17

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » Дошка оголошень » Італійські держустанови, організації та документи » Що таке Polizia Penitenziaria?

Iсторія пенітенціарної поліції Італії - частина 1
19.09.2013, 10:12


Шеврон агентів пенітенціарної поліції Італії
Фото сайту: timbroart.com

Перші згадки про "пенітенціарну поліцію” сягають часів Королівства Сардинії у 1817 році. Її офіційна назва була - «В'язничний Корпус Королівства Сардинії», яке було одним з королівств Італії.

У 1873 році цей корпус було воєнізовано. Її девізом стало гасло:
«Despondere Spem Munus Nostrum», що в перекладі з латинської означає «Наше завдання — дарувати надію!» У 1890 році його було реформовано у «Корпус Тюремних Охоронців», а сам корпус почав здійснювати свою діяльність і на території інших королівств Італії за виключенням Папського Реґіону де юрисдикцію мала Папська Жандармерія. У 1922 році тодішнє міністерство внутрішніх справ Італії передало «Корпус Тюремних Охоронців» Міністерству Помилування та Юстиції.   


Перша реформа цього корпусу відбулась 15 грудня 1990 року у відповідності до закону № 395. Цей корпус було демілітаризовано і він отримав сучасну назву — Пенітенціарна Поліція. У пенітенціарну поліцію було включено всіх колишніх тюремних охоронців як чоловічої так і жіночої статі, а самі охоронці отримали статус агентів пенітенціарної поліції.

В 1997 році у відповідності до декрету міністерства юстиції Італії у пенітенціарній поліції було створено спеціальну мобільну групу оперативного реагування, яка є відомою як GOM з завданнями підтримки громадського порядку і дисципліни у в'язницях у випадках виникнення заворушень з боку засуджених. GOM (Gruppo operativo mobile) складається з 600 одиниць, які є працівниками департамету пенітенціарної адміністрації міністерства юстиції Італії і які властиво призначені для ситуації підвищеного та високого ризику у в'язницях, а також вони є тілоохоронцями міністра юстиції, суддів, прокурорів, державного секретаря, його заступників та т. зв. "співробітників юстиції”, яких внесено у спеціальну державну програму захисту (свідки злочину, яким грозить небезпека смерті).

У відповідності до декрету міністерства юстиції Італії, який було опублікованого в Офіційному Віснику міністерства юстиції 31 березня 2004 року, тодішній міністр юстиції Кастеллі впровадив по відношенню до агентів пенітенціарної поліції Законодавчий Декрет № 146 від 21 травня 2000 року, що стосувався ідентифікації завдань, умов присвоєнь службових звань, прав, обов'язків та функцій агентів пенітенціарної поліції.

Додав: Адміністратор |
Переглядів: 686

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018