Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Понеділок, 25.06.2018, 15:30

Понеділок, 25.06.2018, 15:30

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » Дошка оголошень » Італійські держустанови, організації та документи » Що таке Polizia Penitenziaria?

Пенітенціарна поліція Італії і сьогодення
18.09.2013, 18:03


Агенти пенітенціарної поліції
Фото сайту: ilquotidianoitaliano.it
Інституційні завдання пенітенціарної поліції є описані у Законі Італії № 395/1990 в якому вказано, що пенітенціарна поліція безпосередньо підпорядкована департаменту пенітенціарної адміністрації міністерства юстиції Італії, виконує приписи Закону № 354/1975 про пенітенціарну систему та приписи Внутрішнього Правильника, який був затверджений Декретом Президента Республіки (D.P.R 230/2000).
 
Пенітенціарна поліція Італії, яка є цивільною поліцією та органом правового порядку, забезпечує реалізацію заходів, що обмежують особисту свободу засуджених, співпрацює з соціальними асистентами та капеланами-священослужителями у сфері соціальної реабілітації засуджених, з метою здійснення завдання зазначеного у ст. 27 Конституції Італії:

«Кримінальна відповідальність є персональною. Обвинувачений не вважається винним, доти поки не буде доведено його приченості до скоєння злочину і підтверджено вироками всіх трьох судових інстанцій. Покарання в'язня не може здійнюватись шляхом порушення його прав та людської гідності і всіляко повинне спрямовуватись на перевиховання засудженого. Смертна кара не допускається, хіба за винятком випадків, що є передбачені військовими законами війни»

забезпечує громадський порядок та безпеку в'язнів у в'язницях та поза ними, здійснює спостереження за ув'язненими, запобігає випадкам самогубств серед в'язнів, здійснює нагляд за правопорядком в'язнів, гарантує їм безпеку, здійснює контроль за національною базою даних ДНК, рятівні функції та перевезення в'язнів з в'язниці до суду чи до іншої в'язниці або/та до лікарні, надає першу медичну допомогу, а у випадках госпіталізації в'язня, проводить постійний нагляд за в'язнем у лікарні.


Службове авто ПП для перевезення засуджених та осіб під слідством

Раніше це повноваження було покладено лише на агентів державної поліції та на карабінерів, оскільки агенти сучасної пенітенціарної поліції до 1990 року мали статус працівників в'язничної охорони, а не агентів поліції як це є зараз. А охорона — це не поліція і не може здійснювати державні функції щодо гарантування громадянам громадської безпеки. (див. ст. 347 Кримінального Кодексу Італії).
Додав: Адміністратор |
Переглядів: 757

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018