Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Понеділок, 23.04.2018, 13:23

Понеділок, 23.04.2018, 13:23

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » Дошка оголошень » Італійські держустанови, організації та документи » Що таке Polizia Penitenziaria?

Загальні відомості про пенітенціарну поліцію Італії
18.09.2013, 19:02


Герб пенітенціарної поліції Італії

Пенітенціарна поліція є однією з п'яти поліцейських сил Італії та одним з її п'яти органів правового порядку. Вона підпорядковується виключно Департаменту Пенітенціарної Адміністрації Міністерства Юстиції Італії.

Як і державна поліція чи корпус державної лісової охорони так і пенітенціарна поліція є цивільною поліцією зі спеціальним статусом. В Італії вона також є знаною як "воєнізований корпус". Це визначення, однак, не робить з пенітенціарної поліції мілітарний (військовий) корпус, але організацію, яка має військову структуру та є озброєною. Що стосується самого визначення "спеціальний статус", то воно є пов'язане з тим, що агенти пенітенціарної поліції (так само як і агенти державної поліції і корпусу державної лісової охорони) є агентами цивільної поліції і відрізняються від будь-якої іншої збройної сили Італійської Республіки.


Пенітенціарна поліція Італії виконує функції та обов'язки судової поліції, гарантує громадську безпеку у в'язницях та займається управлінням осіб, що підлягають під різні типи судової заборони або у відповідності до судових рішень є обмеженими в особистій свободі. Окрім цього у відповідності до ст. 12 Дорожнього Кодексу Італії агенти пенітенціарної поліції ведуть контроль на дорогах та автострадах виконуючи функції дорожньої поліції (особливо у випадках втечі в'язнів з в'язниці), мають право наглядати за громадським порядком та гарантувати громадську безпеку у в'язниці та поза її межами. Важливо знати, що агенти пенітенціарної поліції є охоронцями міністерства юстиції, Вищої Ради Юстиції та тілоохоронцями міністра юстиції, суддів, прокурорів, державного секретаря, його заступників, а також так званих "співробітників юстиції”, яких внесено у спеціальну державну програму захисту (свідки злочину яким грозить небезпека смерті).
Додав: Адміністратор |
Переглядів: 646

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018