Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Четвер, 24.05.2018, 19:30

Четвер, 24.05.2018, 19:30

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » Дошка оголошень » Італійські держустанови, організації та документи » Що таке Prefettura?

Пояснення
26.07.2010, 10:24
 
Префектура - це орган Міністерства внутрішніх справ і офіційна резиденція уряду в кожній провінції. За останні роки італійські Префектури зазнали значних змін. У 1999 році урядом Італії було зроблено певну реформу (Законодавчий Дектрет № 300 від 30/07/1999) у відповідності до якої Префектура стала Територіальним Представництвом Уряду (U.T.G) на місцях (орган місцевого самоврядування), зберігаючи всі свої функції та компетенції. Згодом у відповідності до Законодавчого Декрету № 29 від 21 січня 2004 року було остаточно затверджено назву цієї держустанови як Префектура - орган місцевого самоврядування.

Префект є регіональним представником держави та уряду (ст. 10 Закону № 131 від 5 червня 2003). На рівні провінцій, префектури є також місцевими органами влади які відповідають за соціальне посередництво між урядом та громадськістю, надають громадянам консультації та інший ряд послуг, в тому числі і є ключовими у зв'язках з іншими місцевими органами влади у всіх сферах робити управління. Дбають про дотримання стандартів та відповідно до встановленої практики, сприяють спрощенню адміністративних (бюрократичних) процедур.

Префекти, які є Головами Префектур (U.T.G), є також Головами рад місцевих органів влади у відповідності до Декрету Президента Республіки № 287 від 17/05/2001 року.
Додав: Правознавець |
Переглядів: 588

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018