Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!










Четвер, 21.06.2018, 17:49









Четвер, 21.06.2018, 17:49

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » Дошка оголошень » Італійські держустанови, організації та документи » Що таке Protezione Civile?

«Цивільний Захист — це також Ти!» (Гасло Департаменту Служби Цивільного Захисту Італії)
22.10.2010, 10:49

 
Герб Національної СЦЗ Італії
Фото iltaccoditalia.info 
Департамент Національної Служби Цивільного Захисту (ДНСЦЗ) Італії є національним органом і відповідає за прогнозування, запобігання а також виконання рятівних функцій у випадку стихій, надзвичайних ситуацій, або інші функції під час громадських заходів. З 1992 року у відповідності до закону № 225/92 ДНСЦЗ знаходиться виключно під керівництвом Ради Міністрів, в якості окремого Міністерства (до 1992 року цивільним захистом населення займалося МВС Італії). Будучи на початку простою волонтерською Асоціацією, НСЦЗ не була достатньо компетентною у певних питаннях і не мала відповідних засобів для ефективної діяльності. Саме тому Кабінетом Міністрів Італії було вирішено надати цій асоціації статусу державного органу враховуючи важливість її місії та численні галузі якими вона займалася колись як звичайна асоціація і якими займається сьогодні як Держдепартамент Цивільного Захисту.

Національна Служба Цивільного Захисту включає в собі всі об'єкти та види діяльності, які є надані їй державою для захисту цілісності життя громадян, їх власності, населених пунктів та навколишнього середовища від збитків або ризику збитків від стихійних лих, катастроф і т. п. Закон, який регулює Національну Систему Цивільного Захисту Італії є - № 225/92. Офіційний сайт Департаменту НСЦЗ Італії: http://www.protezionecivile.gov.it
 
Національна Служба ЦЗ концентрується на питаннях пов'язаних з прогнозування і запобігання ризиків, які є або можуть з'явитися на території, а також щоб для того щоб могти ефективно впоратися з можливими надзвичайними ситуаціями з ціллю обмеження негативних наслідків будь-якого лиха, які можуть відбитись негативно на суспільстві.
 
Будучи "системою", зрозуміло, що італійська служба цивільного захисту як в мирний час так і у надзвичайних ситуаціях, при необхідності зконцентровує всі сили, які існують на сьогоднішній день, а також і велику кількість своїх волонтерів.
 
У більшості європейських країн, цивільним захистом займається лише одна відповідна установа або декілька установ. В Італії, натомість, у цивільному захисті приймають участь всі державні органи, центральні та периферичні, вся система місцевих органів влади і громадяни-волонтери які є волонтерами Національної Служби Цивільного Захисту. Це забезпечує високий професійний рівень централізованої координації дій у поєднанні з високою оперативністю на цілій території держави, а також сприяє місцевим органам влади у контролі за територією у мирний час.
 
Волонтери НСЦЗ
Фото comune.terrassa.pd.it 
 
Національна Служба Цивільного Захисту Італії, окрім своїх штатних працівників, приділяє надзвичайно велику увагу і робить сильний акцент також на волонтерстві, оскільки постійно займається формуваннням свого персоналу і волонтерів та їх кваліфікацією, а отже і є спроможною також, у випадку необхідності, перенаправити у сектор цивільного захисту велику кількість професіоналів для виконання тих чи інших завдань.
  
 

Практичні заняття працівників  Фото ispro.it 
Щодо рівня якості НСЦЗ Італії, то за останні роки помітно спостерігається різке збільшення росту професіоналізму і стандартизації навчальних рівнів та типів обладнання, які надаються як постійним працівникам так і волотнерам НСЦЗ. Що ж стосується кількості членів НСЦЗ Італії, то за оцінками експертів сьогодні НСЦЗ нараховує близько 800 000 професійних оперативних волотнерів, які є згруповані і сформовані в 2 500 груп по всій країні. Організація у цілому свому комплексі є зосереджена на принципах територіальної децентралізації і "системного” функціонування. Ці фактори безперечно підвищують експлуатаційну можливість, оперативну ефективність та масштабність і адаптованість до різних сценаріїв. Установа яка координує цивільний захист в Італії є Департамент Цивільного Захисту, який безпосередньо підпорядковується Раді Міністрів. Це ставить його на більш високе положення по відношенню до інших департаментів, які безпосередньо залежать від того чи іншого міністерства і тим самим сприяє координації ресурсів держави - та всіх інших міністерств - у разі певної надзвичайної ситуації. Нинішнім Главою Національного Департаменту Цивільного Захисту Італії є д-р. Франко Ґабріеллі.
 
На території міст/сіл/смт уповноваженим у справах цивільного захисту є мер, який виступає в якості муніципального органу цивільного захисту населення (ст. 15 Закону 225/92).
 
Оперативні структури системи Цивільного Захисту Італії:
 
- Національна Пожежна Служба;
- Збройні сили;
- Органи правового порядку: Державна поліція, Карабінери,
  Фінансова поліція, Муніципальна поліція;
- Держдепартамент Лісової Охорони
(Corpo Forestale dello Stato - CFS);
- Національна Дослідницька Рада;
- Національні технічні служби;
- Національні науково-дослідницькі групи (при університетах);
- Національний Інститут Геофізики та Вулканології (INGV) і інші науково-дослідницькі установи;
- Італійський Червоний Хрест (CRI);
- Національна Служба Охорони Здоров'я (SSN);
- Волонтери Національної Служби Цивільного Захисту;
- Національна Служба Альпінського та Спелеологічного Порятунку (CNSAS).
Гаманець для посвідчення зі значком
працівника СЦЗ Італії
Фото puntosoccorso.com
 
Відеорепортаж про діяльність працівників Цивільного Захисту в Італії (регіон Лаціо)
 
авторський відеоматеріал REPORTERMARCO
 
 
Стань Волонтером Служби Цивільного Захисту - це престижно і корисно!
 
авторський відеоматеріал PibezMI 14 відеоматеріалів (регіон Вèнето)
 
 
Додав: Правознавець |
Переглядів: 2000

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018