Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Четвер, 19.04.2018, 15:27

Четвер, 19.04.2018, 15:27

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » Дошка оголошень » Італійські держустанови, організації та документи » Що таке Tessera Sanitaria?

Загальні відомості про Tessera Sanitaria
19.07.2010, 09:57
 
Tessera Sanitaria - це особиста медична картка, яка у разі необхідності може заміняти пластикову картку податкового коду для всіх громадян і надає право її власнику на одержання допомоги в Національній Службі Охорони Здоров'я. Ця медична картка містить в собі особисті дані особи, дату і місце народження, тривалість терміну дії, податковий (фіскальний) код, магнітну смугу та штрих-код. Вона є дійсна на всій національній території Італії і надає право її власнику на отримання меддопомоги у інших країнах ЄС. Нова пластикова медична картка замінила стару паперову медкартку форми E111, E110, E119 і E128.
 
Мета цієї медичної картки є поліпшення послуг НСОЗ шляхом контролю за витратами та продуктивність для оптимізації використання/надання медичних послуг громадянам. 1 січня 2008 року набула чинності нова міністерська норматива, що передбачає обов'язок аптек видавати клієнтам нові фіскальні касові чеки для сертифікації про купівлю ліків, завдяки яким громадяни при декларації своїх доходів можуть бути звільнені від прибуткового податку (Irpef) і можуть також просити відшкодування витрачених на ліки коштів. На виданому чеку є вказана  кількість і тип закуплених клієнтом медпрепаратів, а також його податковий код. Тому використання медкартки при купівлі медпрепаратів в Італії тепер є обов'язковим. Для отримання більш детальної інформації про цю медичну картку та її використання в Італії, Ви можете задзвонити на безкоштовний номер: 800 030 070.
 
Термін дії цієї медичної картки є 5 років. Після закінчення терміну її дії, МінФін надсилає нову поновлену картку. В іншому випадку вона може використовуватись надалі як особистий ідентифікаційний код. Ця медична картка видається автоматично Міністерством Охорони Здоров'я разом з Міністерством Фінансів Італії громадянам, які мають тимчасову, або постійну приписку в Італії.

Додав: Правознавець |
Переглядів: 654

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018