Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Четвер, 24.05.2018, 19:22

Четвер, 24.05.2018, 19:22

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » Дошка оголошень » Митні питання » Автомобілі

Верховна Рада України ухвалила законопроект №4166 про ввіз автотранспорту
23.06.2010, 14:27
 
12 лютого 2010 року Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до статті 11 Закону "Про порядок ввезення (пересилання) в Україну, митного оформлення й оподаткування особистих речей, товарів та транспортних засобів, що ввозяться (пересилаються) громадянами на митну територію України". Законодавчим актом доповнено чинний закон нормою, згідно з якою громадяни-резиденти, які на законних підставах тимчасово проживають за кордоном, за умови, що таке проживання є наслідком навчання, виконання ними службових обов´язків або зобов´язань за договором (контрактом) або перебування у шлюбі з іноземним громадянином, та перебувають на тимчасовому консульському обліку у закордонних дипломатичних установах України, у разі короткотермінового відвідання України мають право тимчасово ввезти транспортні засоби, що належать до товарних позицій 8701, 8702, 8703, 8704, 8705 УКТЗЕД для власних потреб на термін до 60 днів без сплати ввізного мита та інших податків (зборів), передбачених законодавством при ввезенні автомобілів.
 
При цьому, цей термін може бути продовжено Державною митною службою або уповноваженими Державною митною службою України митними органами з урахуванням гуманітарної, наукової, господарської та інших видів діяльності громадян, які ввезли такі транспортні засоби.
 
Під час обговорення документ було доповнено нормою, згідно з якою таке тимчасове ввезення транспортних засобів можливе за умови, якщо вказані громадяни братимуть на себе зобов'язання на цих же транспортних засобах виїхати за межі України. Відповідний проектом зареєстровано за № 4166. Текст Закону тут.
 
Додав: Правознавець |
Переглядів: 1166

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018