Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Понеділок, 25.06.2018, 15:33

Понеділок, 25.06.2018, 15:33

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » Дошка оголошень » Навчання в Італії » Визнання ступенів

Визнання дипломів та наукових ступенів в Італії та в Україні
27.06.2010, 18:45
 
На сьогодні між Україною та Італією є відсутня Угода про взаємне визнання дипломів про середню, спеціальну та вищу освіту. У зв’язку з цим, згідно з Гаазькою Конвенцією від 1961 року, що скасовує вимогу легалізації іноземних офіційних документів, диплом, виданий навчальним закладом України, має бути апостильованим для його використання на території інших держав, які приєдналися до цієї Конвенції. Зазначений диплом повинен бути завірений відповідним обласним управлінням освіти, на території якого знаходиться навчальний заклад, що видав диплом. Після цього на ньому має бути проставлений штамп ”апостиль” в Міністерстві освіти України.
 
Лише апостильований диплом може бути перекладений італійською мовою та засвідчений у Консульському відділі Посольства Італії в Україні або Посольства України в Італії. При цьому слід взяти до уваги, що переважна більшість установ Італії, окрім засвідченого штампом ”апостиль” та перекладеного італійською мовою диплому, вимагає довідку ”dichiarazione di valore”, яка видається виключно Консульським відділом Посольства Італії в Україні на підставі засвідчених належним чином та перекладених документів про освіту. Виконання цієї процедури може забезпечити як власник диплому, так і його уповноважений представник. Відповідну довіреність можна оформити у консульських установах України в Італії.
 
У свою чергу, легалізація іноземних дипломів в Україні реалізується через процедуру нострифікації, тобто встановлення еквівалентності закордонних навчальних програм і отриманої кваліфікації українським аналогам. При цьому скрупульозно порівнюються навчальні програми, терміни їхнього вивчення та ін. моменти. Якщо відповідність підтверджується, власникові диплома видається сертифікат, що дає право претендувати на адекватне працевлаштування. Або, якщо рівень виявиться недостатнім, прохач отримує висновок про умовне визнання, з переліком умов, необхідних для його завершення, або - аргументована відмова. 
 
Де оформити Апостиль?

Прийом документів у будні дні (крім четверга) з 9 до 12 годин за адресою: м. Київ, бул. Т. Шевченка, 27-а.
 
Їхню готовність можна перевіряти в онлайн-режимі на сайті МОН http://mon.gov.ua за реєстраційними номерами, які привласнюються при подачі. Як тільки документи готові, номер заноситься на сайт.
 
Де оформити Нострифікацію?

Подзвонити по тел. (+38044) 246-37-96 з 18 годин до 9 ранку, прослухати інформацію нічного автовідповідача, які документи (копії) треба надіслати для попереднього висновку (готуйтеся слухати довго - близько години). Отримати індивідуальну відповідь із переліком необхідних оригіналів (1 міс.). Подати оригінали на експертизу за адресою бул. Т. Шевченко, 16 (1-4 міс.).

 
Наталія Яворська
 
Додав: Правознавець |
Переглядів: 1243

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018