Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Четвер, 24.05.2018, 19:39

Четвер, 24.05.2018, 19:39

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » Дошка оголошень » Правовий самозахист » Ваш банк ліквідовують?

Що робити у такому випадку?
27.07.2010, 23:09
 
На сьогоднішній день в Україні на стадії ліквідації знаходиться чотирнадцять українських банків, крім того не зрозуміла участь банків в яких зараз введена тимчасова адміністрація. Згідно із законодавством, якщо тимчасова адміністрація, введена в банк, не змогла налагодити його роботу, то Національний банк України приступає до ліквідації, попередньо відкликавши у такого банку ліцензію.

Ліквідація, як правило, може тривати й кілька років.

Що ж робити в такій ситуації позичальникам ліквідованих банків?

Ліквідація банку, що видав кредит, не знімає зобов'язань щодо його погашення.

Це пов'язано і тим, що банку необхідно розраховуватися з вкладниками. Адже кредит свого часу був виданий саме за їх рахунок.

Списки позичальників, точно так само, як і списки вкладників, готує ліквідатор. Для прийому платежів за кредитами, банк залишає касу для позичальників, або ж надає інформацію щодо інших банків за допомогою яких можна продовжити гасити кредит.

Теоретично, ліквідатор може вимагати дострокового погашення позики, наприклад, у термін до трьох років, в період ліквідаційної процедури. Зауважимо, що у випадку проблем з погашенням кредиту, банк на законних підставах може звернутися до суду, адже штрафні санкції ніхто не відміняв.

Ще одним варіантом по позичальникам може бути продаж кредитного портфеля банку іншій установі. У такому випадку новий кредитор може як зберегти колишні умови кредиту, так переглянути їх (іноді не в кращий для вас бік).
 
Руслан Демчак
 
Додав: Правознавець |
Переглядів: 629

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018