Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Четвер, 24.05.2018, 19:19

Четвер, 24.05.2018, 19:19

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » Дошка оголошень » Правовий самозахист » Ви загубили свій багаж при авіаперельоті?

Практичні поради при авіаперельоті
28.07.2010, 16:12
 
Отже що робити у такій ситуації?
 
1. Не варто перевозити в багажі цінні речі, документи, а також гроші і коштовності. Краще все це взяти з собою у літак в якості ручної поклажі. Якщо все ж таки ці речі ви вирішили помістити в багаж, то подбайте про їх додаткове страхування до стандартного виду страхування при перельотах.
2. Прослідкуйте за тим, щоб працівники авіакомпаній кріпили багажні квитанції не до двох ручок сумки, а до однієї, - так вони менше відриваються. Купуйте валізи з прозорими віконцями на боці, куди можна вкласти бірку зі своїми особистими даними.
 
3. Точно таку ж бірку з вашим прізвищем і точним маршрутом залиште всередині валізи в бічній кишеньці, або зверху речей. Так ви швидше отримаєте свою поклажу назад у разі втрати.
4. Подбайте про те, щоб всі застібки на ваших валізах були справні, і намагайтеся сильно його не набивати речами, інакше при транспортуванні від терміналу до літака він може розвалитися.
 
5. Напишіть для себе на листочку перелік хоча б 4-5 речей у кожній валізі або дорожній сумці. У разі втрати буде набагато простіше «ідентифікувати» саме ваш багаж, тому що схожих валіз випускається в наш час дуже багато, а пасажир часом не пам'ятає, де і що в нього запаковано.
 
6. Якщо це можливо, прикріпіть до своїх валіз кольорові еластичні ремені, щоб вони виділялися з загального потоку, і їх легко можна було впізнати.
7. При здачі багажу перевірте, чи правильну бірку до нього прикріпили, чи не вивантажать його раніше при транзитних посадках.
 
8. Перевірте, чи отримали ви корінці квитанцій після здачі багажу, покладіть їх так, щоб не втратити.
9. Пройдіть реєстрацію на рейс заздалегідь, зареєструйте авіаквиток онлайн, вказавши параметри вашого багажу.
 
10. Якщо все ж таки ваш багаж не прибув разом з вами, не поспішайте залишати аеропорт. Знайдіть чергового багажного агента і оформіть всі необхідні документи. Вашому багажу буде дано спеціальний код для розшуку. Візьміть номери телефонів, за якими можна буде звернутися за результатами пошуку.
 
11. Варто знати, що авіакомпанія у випадку втрати багажу пасажира повинна забезпечити його всім необхідним (зубна щітка, зубна паста, бритва та інші предмети особистої гігієни, а також найнеобхідніші речі), поки він чекає на свій багаж.
Додав: Правознавець |
Переглядів: 466

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018