Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Четвер, 24.05.2018, 19:31

Четвер, 24.05.2018, 19:31

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » Дошка оголошень » В'їзд в Італію та дозвіл на проживання » Як не стати жертвою торгівлі людьми?

Корисна інформація щодо протидії торгівлі людьми
17.08.2010, 13:08
 
 
 
Новий відеоролик в рамках проекту Руслани «НЕ ДЛЯ ПРОДАЖУ» демонструє, як не стати жертвою торгівлі людьми і не опинитися у сучасному рабстві. Будь ласка, відвідай сайт, присвячений ініціативі Руслани по боротьбі з торгівлею людьми, ознайомся з інформацією і не стань наступною жертвою!

Посилання для копіювання:
 
Англійська версія сайту: http://ruslana.ua/n_f_s/nfs_eng.html
Українська версія сайту: http://ruslana.ua/n_f_s/
 
В Італії є гострою проблема торгівлі жінками. Щоб не стати жертвою секс-бізнесу та злочинних угруповань уникайте неправдивих оголошень у газетах, підозрілих або занадто привабливих пропозицій щодо працевлаштування з боку невідомих Вам людей, агенцій які не подають повну інформацію про себе та номер ліцензії, тощо. Якщо Ви стали жертвою торгівців людьми повідомте про це до Посольства (Рим) чи Генерального консульства України у містах (Мілані або Неаполі - номери телефонів подано на порталі у розділі: Корисна Інформація). Пропонуємо також телефонувати за номером 800 290 290 (безкоштовно, цілодобово, оператори розмовляють, зокрема, російською).
 
Жінкам, які по вказаному телефону або безпосередньо правоохоронним органам Італії повідомили інформацію про сутенера, в Італії надається допомога в рамках відповідних соціальних програм, а також дозвіл на проживання на 6 місяців з можливістю його продовжити ще на 6 місяців – терміну, впродовж якого є можливість здобути нову професію і влаштуватися на роботу.
 
Додав: Правознавець |
Переглядів: 639

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018