Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Понеділок, 25.06.2018, 15:28

Понеділок, 25.06.2018, 15:28

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » Дошка оголошень » В'їзд в Італію та дозвіл на проживання » В'їзд до Італії

Вимоги для громадян країн які не входять до ЄС
23.06.2010, 18:18
 
УВАГА! Посольство Італії в Києві інформує, що з 1 січня 2012 року, прийом запитів на отримання віз від громадян, що проживають в Україні, буде здійснюватися у співробітництві з підприємством VMS. Починаючи з цієї дати, запити можна буде подавати в новому Візовому центрі Італії, розташованому за адресою: м. Київ, вул. Круглоуніверситетська, 3-5. Також, прийом запитів здійснюється безпосередньо у Візовому Відділі Посольства (м. Київ, вул. Ярославів Вал 32-б) , за умови попереднього запису. Новий Візовий центр Італії (м. Київ, вул. Круглоуніверситетська, 3-5, тел. 044 22 03 200) працюватиме з понеділка по п’ятницю, з 8.30 до 15.30.
 
Для отримання додаткової інформації, запрошуємо відвідати Інтернет сайт нового Візового Центру Італії в Києві: www.italyvms.com.ua. Посольство Італії в Києві повідомляє про припинення співробітництва з підприємством VFS Global з 1 січня 2012 року. Таким чином, запити на отримання візи більше не зможуть бути подані до Італійського Візового Центру за адресою: м. Київ, вул. Фрунзе, 60.
 
Посольство Італії в Києві користується нагодою, щоб висловити подяку підприємству VFS Global, його Керівництву та усім його співробітникам за високий професіоналізм та компетентність, виявлені за багато років плідного співробітництва з Візовим Відділом Посольства.
 
Українські громадяни, які бажають жити і працювати в Італійській Республіці, повинні мати паспорт, робочу візу, контракт на проживання та дозвіл на роботу. Підписання контракту на проживання з метою працевлаштування є обов’язковою умовою для в’їзду та проживання іноземних працівників в Італії. Відповідно до закону № 189/2002, контракт має передбачати:
 
- Гарантії з боку працедавця щодо наявності житла для працівника, яке відповідає мінімальним стандартам, встановленим законодавством для житлових приміщень;
- Зобов’язання з боку роботодавця сплатити витрати на переїзд працівника додому.
 
Легальний в'їзд на італійську територію громадянами України допускається з-за таких умов:

• в'їзд через прикордонний пункт;
• громадянин України повинен мати при собі паспорт або інший проїзний документ, що є еквівалентним для проходження на прикордонних переходах;
• мати візу (дозволяється і шенгенська);
• не бути занесеним до Шенгенської інформаційної системи з метою відмови у в'їзді до країн Шенгенської Зони;
• не бути занесеним до каталогу осіб, які вважаються небезпечними для громадського порядку, національній безпеці, громадському здоров'ю або міжнародним відносинам;
• бути спроможним довести те, що його фінансові ресурси є достатніми на час перебування у цій країні (див. таблицю):
http://www.poliziadistato.it/articolo/226
- мати у своєму розпорядженні суму, яка є необхідною для повернення у країну походження та зворотний квиток.

Громадяни, які не підпадають хоча б під одну з вищенаведених вимог, можуть бути відхилені на кордоні. Такі заходи можуть бути реалізовані органами прикордонної поліції навіть при дійсній в'їзній візі або під час транзиту.

Громадяни, які приїхали в Італію для відвідин, бізнесу, туризму або/та навчання на термін не більше 3 місяців, не є зобов'язані просити дозвіл на проживання. Проте у такому випадку термін дії візи не повинен перевищувати 90 днів.
 
Особи, які під час свого перебування в Італії проживають  в готелі, зобов'язані мати копію резервації номеру готелю у якому проживають. Ця копія резервації  є необхідною для іноземців у будь-який момент і особливо у випадку її вимоги правохоронними органами.

Увага! З 8 серпня 2009 року ввійшов у дію новий закон про безпеку. У відповідності до цього закону, іноземець, який нелегально перебуває на території Італії може бути звинувачений у злочині незаконого в'їзду та перебування на території італійської держави (Закон 94 від 15/07/2009). Тому ті особи, які в'їхали чи перебувають на даний момент в Італії нелегально скоюють злочин нелегального іммігрантства та можуть бути покарані штрафом у розмірі від 5000 до 10000 євро.
 
Громадяни, які незаконно проживають в Італії у випадку затримання/арешту правоохоронними органами будуть направлені до Центрів Ідентифікації та Департації. Подальшу їх долю вирішуватиме італійське судочинство.
 
Додав: Правознавець |
Переглядів: 1044

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018