Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!










Субота, 25.11.2017, 13:04









Субота, 25.11.2017, 13:04

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » FAQ [ Додати питання ]

УВАГА! При поданні Ваших запитань звертайте будь ласка увагу на правильність написання Вашого е-мейлу,
якщо бажаєте отримати відповідь. Дякуємо!
 
Питання: Я проживаю в Італії вже на протязі 8 років. За останні роки в мене з моїм чоловіком, який проживає в Україні і піклується нашою донею, не існує вже жодних сімейних і інших відносин, оскільки я тут а він там. На даний момент ми ще одружені, але я вже на протязі 7 років, зі зрозумілих всім причин, співживу з італійцем і хочу забрати дитину сюди в Італію та позбавити мого чоловіка батьківських прав, бо маю намір повторно вийти заміж і хочу щоб моя дитина була зі мною. Як мені позбавити батьківських прав мого "чоловіка" і забрати дитину в Італію?

Відповідь: Щож, кожен є ковалем своєї долі, проте перш ніж робити відповідні дії, слід замислитись над їх моральною стороною та над психічними наслідками цих дій для всіх членів сім'ї, а особливо для Вашої доньки та Вашого мужа!
 
Статтею 164 СКУ перелічено підстави для позбавлення батька/матері його/її батьківських прав якщо він або вона:

1) не забрали дитину з пологового будинку або з іншого закладу охорони здоров'я без поважної причини і протягом шести місяців не виявляли щодо неї батьківського піклування;
2) ухиляються від виконання своїх обов'язків по вихованню дитини;
3) жорстоко поводяться з дитиною;
4) є хронічними алкоголіками або наркоманами;
5) вдаються до будь-яких видів експлуатації дитини, примушують її до жебракування та бродяжництва;
6) засуджені за вчинення умисного злочину щодо дитини.
 
Мати, батько можуть бути позбавлені батьківських прав з підстав, встановлених пунктами 2, 4 і 5 частини першої цієї статті, лише у разі досягнення ними повноліття.
 

3. Мати, батько можуть бути позбавлені батьківських прав щодо усіх своїх дітей або когось із них.
4. Якщо суд при розгляді справи про позбавлення батьківських прав виявить у діях батьків або одного з них ознаки злочину, він порушує кримінальну справу.
5. Рішення суду про позбавлення батьківських прав після набрання ним законної сили суд надсилає державному органу реєстрації актів цивільного стану за місцем реєстрації народження дитини. (Статтю 164 доповнено частиною п'ятою згідно із Законом N 2710-IV від 23.06.2005)
 
Отож проаналізуйте самі чи є чинні підстави для того, щоб чинити такі дії?
 

УВАГА! При поданні Ваших запитань звертайте будь ласка увагу на правильність написання Вашого е-мейлу,
якщо бажаєте отримати відповідь. Дякуємо!
 
Запит: Доброго дня! Ми з чоловіком проживаємо в Італії, маємо дозвіл на проживання. Я вагітна, мене цікавить питання: після народження дитини плануємо відвідати Україну. Які потрібно документи для виїзду/в'їзду з дитиною з/до Італії?
 
Відповідь:
 
1. Відразу після народження дитини, батько у 3-ох денний термін повинен зареєструвати дитину у відділі актів цивільного стану (Ufficio Anagrafe) Комуни за місцем Вашого проживання на основі довідки, яку нададуть Вам лікарі у пологовому відділі відразу після народження малечі.
 
2. Після реєстрації дитини у Ufficio Anagrafe Комуни батькові видадуть свідоцтво про народження з яким йому потрібно буде звернутись до Префектури для апостилювання документу, а також у Agenzia delle Entrate для присвоєння дитині ідентифікаційного коду (Codice Fiscale).
 
3. З апостильованим італійським свідоцтвом про народження та дитиною, Вам необхідно буде звернутись у Консульський відділ України (відповідно до регіону проживання - деталі на нашому порталі у розділі "КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ") та зробити запит на громадянство України для дитини. Консульський відділ видасть Вам відповідний документ, який засвідчить громадянство України дитини. Окрім цього Вам необхідно одночасно вписати дитину у Ваші загальногромадянські паспорти для виїзду за кордон та у пермессо. (Якщо Ваші дозволи на проживання є пластикові, то тоді потрібно подати запит через пошту у Квестуру для внесення даних дитини у Ваші чинні дозвола на проживання і дочекатись призначеної зустрічі. Якщо ні, то можна звернутись на пряму у Іміграційний Відділ Квестури за місцем проживання для впису дитини у пермессо). Після цього можете спокійно їхати додому і потім повернутись до Італії.
 
УВАГА! Дітям, громадянам України, які народились за кордоном, Україна не видає повторних українських свідоцтв про народження. Тому, оскільки дитя буде народжене в Італії, то в Україні єдиним дійсним документом про народження, являтиметься італійське свідоцтво про народження, яке потрібно буде перекласти на українську мову. Апостилювавши його у Префектурі в Італії, по приїзді в Україну, Ви зможете зробити його переклад на українську мову і завірити цей переклад нотаріально.
 


Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2017